-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Keser, yüzlerce sporcu ve sporcu ailesi ile bir araya geldi..

Pamukova Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Cevat Keser, yüzlerce amatör sporcu, antrenör ve sporcu ailesi ile bir araya geldi. Gölpark tesisleri kapalı alanını doldu taştı..

23:43:16 | 2019-03-05

Pamukova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Cevat Keser, İlçede faaliyet gösteren, amatör spor antrenörleri, sporcuları ve aileleri ile Gölparak tesislerinde buluştu. Yaklaşık 800 kişinin katıldığı buluşmada Gölpark Kapalı alanı iki katıda adeta doldu taştı.

Gölpark Tesislerindeki buluşmaya Pamukova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Cevat Keser, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Yaşar Zımba, AK Parti İlçe Başkanı Burak Çelik, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Bayram, Ülkü Ocakları Başkanı Oguzhan Keskin, İlçede bulunan amatör spor kulüpleri yöneticileri, sporcular, antrenörler ve aileleri katıldı.

Keser, “ Dün olduğu gibi bundan sonrada spora ve sporcuya desteğimiz devam edecek “

Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Cevat Keser, kendisinin de spor dan geldiğini, gençlik yıllarında spor sayesinde kötü alışkanlıklarının olmadığını ifade ederek, “ Pamukovaspor da 11 yıl futbol oynadım kaptanlık yaptım. Spor sayesinde sigara, alkol gibi kötü alışkanlıklardan uzak kaldım. Onun için sporcu kardeşlerimize değer ve destek veriyorum.Bu zamana kadar Spor kulüplerinden belediyeye gelip, benim yanıma gelip boş dönen olmadı destek verdik. Bundan sonrada destek vermeye devam edeceğiz “dedi.

Keser, “ Spor alanında büyük işlere imza atacağız..”

Keser, “Gençlerin bu dinamizmi ve heyecanı ile bilgi beceri, tecrübe ve ustalığı buluşturacak, ilçemiz ve köylerine yeni yeni spor tesisleri kazandırarak, spor alanında büyük işlere imza atacağız. İşte görüyorsunuz burada bindirilmiş kıtalar değil, halk var burada halk. İşte adanmışlık, işte gönül belediyeciliği. İşte dün her konuda destek olduğumuz, sahip çıktığımız, büyük Pamukova gençliği.  Sağolun gençler rabbim eksikliğinizi göstermesin “ dedi.

KESER'İN YÜZLERCE SPORCU VE SPORCU AİLESİYLE BULUŞTUĞU ANLAR;
ETİKET :  Pamukova Keser yüzlerce sporcu ve sporcu ailesi ile bir araya geldi

Tümü