-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Kolip Pamukova da esnaf ve vatandaşlarla buluştu..

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm.Dr. Cihan Kolip Pamukova da esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Kolip " Hala Pamukovayı örnek İlçe yapacağız diye vaat verenler var.."

10:36:33 | 2019-02-08

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cihan Kolip, dün Pamukova İlçe Merkezinde esnafını ziyaret edip, vatandaşlarla sohbet etti.

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm.Dr. Cihan Kolip'i Pamukova da CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, Pamukova Millet İttifakı Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryiğit,CHP İlçe Başkanı Ali Teke, İYİ Parti İçe Başkanı Kemalettin Yörük ile partililer karşıladı. Kolip'in Pamukova ziyaretine CHP İl yöneticileri, İYİ Parti İl yöneticileri, her iki partinin kadın kolları da eşlik etti.

Kolip, "25 senedir yapamadığınızı bundan sonra mı yapacaksınız? "

Kolip Pamukova İlçe merkezinde esnafları ziyaret etti. Tek tek esnafları gezen Kolip, esnaflarla bir süre sohbet etti. Pamukova da vatandaşlarla da bir araya gelen İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kolip, Belediyelerinin tarım politikaları ile o şehirde ciddi projeleri hayata geçirme yetkilerinin olduğunu hatırlatarak, “Şimdi tekrar vaat dönemi başladı. Hala Pamukova'yı örnek İlçe yapacağız diye vaat verenler var. Hani bir söz vardır. ‘Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır’ diye. Aynı şekilde ‘Yapamadıkları da yapamayacaklarının teminatıdır.’ Çünkü aynı yönetim anlayışının farklı figürleri. Vatandaş da haklı olarak isyan ediyor; ‘25 senedir yapamadığınızı bundan sonra mı yapacaksınız? Üstelik iktidar ve tüm imkanlar sizdeyken hiçbir şey yapamadınız. Şimdi ne yüzle yeni vaatler veriyorlar’ diye. Ben hemşehrilerimi sonuna kadar haklı buluyorum” dedi.

Kolip, " Sebze ve meyve üretiminin artırılması ile ilgili çok ciddi projelerimiz var.."

Kolip, tarım ürünlerinde katma değeri yüksek önemli bir ürün yetiştirme gamı olduğuna da işaret eden Uzm. Dr. Kolip, “Öncelikle elimizdeki ürünleri daha verimli nasıl yetiştirebilirizin yollarını arayacağız. Bunlar belli. Sonrasında sebze ve meyve üretiminin artırılması ile ilgili çok ciddi projelerimiz olacak. Süs Bitkiciliği gibi alanlardaki üstünlüklerimize daha fazla önem vereceğiz. Toprak analizleri, sulama sistemleri, toprak bütünleştirmesi, bilinçli gübreleme, seracılık ve daha bir çok konudaki projelerimiz Türkiye’ye örnek olacak. Ülke nüfusunun yaklaşık 3’te 1’i olan, 25 milyonluk bir pazarın tam ortasında olan Sakarya’nın tarımsal üretim gücünden şehre büyük katkılar sağlayacağız.” Şeklinde konuştu.
ETİKET :  Pamukova Kolip Pamukova da esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Tümü