-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Komşu İlçe hastanesi güçlendirildi ya Pamukova..!

Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nden yapılan açıklamada çeşitli branşlarda uzman doktor ataması yapıldı. Geyve Devlet Hastanesi güçlendirildi ya Pamukova ?

01:07:48 | 2015-06-29

 

Sakarya’nın sağlık alanındaki gelişmelerine uzman hekim desteği de eklendi. Genel Sekreterlik’ten yapılan açıklamaya göre merkez ve ilçe hastanelerine uzman hekimlerin ataması tamamlandı. Hekimler önümüzdeki hafta görevlerine başlayacak.

 

Sağlık Bakanlığı Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nden yapılan açıklamada çeşitli branşlarda yapılan atamalarla vatandaşlara sunulan sağlık hizmetlerinin daha da arttırılacağı belirtildi. Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç.Dr. Hasan Salih Sağlam uzman hekimlere yeni görevlerinde başarılar dilerken Sakarya’ya da hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

 Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Çocuk Kardiyolojisi gibi önemli branş hekimleri atandı. Çocuk Kardiyolojisinin yanı sıra Plastik Cerrahisi, Ramotoloji, Kulak Burun Boğaz, Anesteziyoloji ve Radyoloji Uzman hekimlerinin ataması tamamlandı.

 

Yenikent ve İlçe hastanelerine atama yapıldı Pamukova’ya atama yine yok..

Yapılan atamalarla daha da güçlendirilen hastanelere Yenikent, Geyve, Hendek ve Toyotasa Acil Yardım Hastanesi de eklendi. Genel Sekreterliğin talepleri ve Sağlık Bakanlığı’nın gerçekleştirdiği kura sonucunda Sakarya’ya kazandırılan uzman hekimlerin branşları ise şöyle: Yenikent Devlet Hastanesi’ne Genel Cerrah,Toyotasa Acil Yardım Hastanesi’ne İç Hastalıkları, Geyve Devlet Hastanesi’ne Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Hendek Devlet Hastanesi’ne Göz Hastalıkların ve Anestezi Uzmanı atandı. Hekimlerin önümüzdeki hafta görevlerine başlayacağı belirtildi.Pamukova devlet hastanesının güçlenmesine ne gerek varkı.Pamukovada yasayanları adam yerıne koyan varmı ve ya koyduran.Bızım sıyasılerımız ve yönetıceılerımız anca shov yapsınlar yok söyle yok böyle pamukovanın kaderi bu arkadas.Allah Rızsı ıcın hıc bır sıyası ve yönetıcı hızmet vermıyor pamukovaya.Sadece ve sadece kendı cıkarları menfaatlerı doğrultusunda işlerine bakıyorlar.Fı tarıhınde pamukovalı sıyasılerden bırı Pamukovanın sorunları cerez dedı vekılıde ona bakarak gazoz kapagı demıstı.İşte imam ne yaparsa cemaatte onu yapar hesabı... Hakıkaten yazıktır gunahtır.Pamukova ıcın bırılerı tasın altına elını soksun artık bu memeleketın 50 yıl sonrasını düşünen oana göre hızmet veren yok arkadas.

pomukova hariç sakaryanın bütün ilçe hastanelerine doktorlar atanmış göz doktorlrıda dahil pomukovanın doğusu çöplük batısı pislik fabrikası pomukovanın halkı hasta falan olmaz nedeni inançlı belediye başkanı var her sabah belediye hopörlerinden rahmet ve bereket duası yapılıyor daha ne istiyorsunuz böyle ........ halka hastane çok bile başkan herkese ambulans gönderiyor hastalar diri gidiyor çoğu ölü geliyor mezarlıkta ye bulmakta zor önüne gelen yer çevirmiş dışarı illerden gelenlerden yerli halka yer yok bu gidişle bizleride başkaillere gömücekler uyumaya devam pomukovanın yerli halkı