-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Kurdeleyi kesti, Cumhurbaşkanına oy istedi 2019 da adayım dedi..!

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser Gökgöz Mahallesinde yapılan asfalt çalışmasının açılış kurdelesini kesti, 24 Haziranda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy istedi, 2019 da adayım dedi..

03:06:14 | 2018-05-05

Pamukova Belediyesi tarafından Gökgöz Mahallesinde yapılan çalışmalar için mahalle sakinleri Cuma Namazı sonrasında bir program düzenlediler.

Sıcak asfalt çalışmasının sembolik açılışını yaptı..

Belediye başkanı Cevat Keser’in de katıldığı ve  Cuma namazı sonrası Pamukova belediyesi tarafından sıcak asfalt çalışması yapılan alanda düzenlenen program ilçe Müftüsü Celil Şişek’in duasıyla başladı. Dua sonrası söz alan Başkan Keser programın tertibinde emeği geçenlere teşekkür ederek, Gökgöz halkıyla birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Keser konuşmasında; “Öncelikle açılışını yaptığımız sıcak asfalt çalışmasının mahallemize hayırlı olmasını diliyorum. Bu noktada emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bir teşekkürü de Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na etmek istiyorum. Zira ilçemiz ile alakalı her konuda elinden geldiği kadar bizlere destek oluyorlar. 30 seneden beri siyasetin içerisinde, sizlerin hizmetinde olan bir kardeşiniz olarak gittiğim her yere alnım açık, başım dik olarak gidiyorum. Çünkü ben bu 30 yıllık siyasi mücadelem içersinde ne söz verdiysem büyük oranda yerine getirmenin huzurunu ve güvenini yaşıyorum. Gökgöz mahallemizde de okuldan, camiye, alt yapı çalışmalarından(su-kanalizasyon), üst yapı (taş parke döşeme, sıcak asfalt) çalışmalarına, düğün salonundan, mahalle kıraathanesine varana kadar her alanda hizmetimiz emeğimiz var. Mahallemize çok amaçlı bir sosyal tesis kazandırıyoruz. Çalışmalarımız hızla devam ediyor. İnşallah önümüzdeki günlerde tesisimizin açılışını yapacağız “ dedi.

24 Haziran da Cumhurbaşkanı ve Cumhur İttifakına oy istedi..

Konuşmasında 24 Haziran da yapılacak olan seçimlerde değinen Cevat Keser, Gittiğim her yerde üstüne basa basa söylüyorum. Önümüzde çok kritik bir seçim var. 15 yıldır yapılan güzel işlerin heba olmaması için, ülkemizin 2023 hedeflerinin önünün kapanmaması için Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakı’na sizlerden güçlü bir destek istiyorum. Hizmet ve yatırım konusunda rüştünü her daim ispat etmiş olan AK Kadrolara sahip çıkmanızı ve %70 gibi rekor bir oy oranıyla ilçemizin farkını ortaya koymanızı bekliyorum” dedi.

Keser, “2019 yerel seçimlerinde adayım” dedi..

Keser konuşmasının son bölümünde 2019 yılının Mart ayında belediye başkanı seçimlerinin olduğunu hatırlatarak, “ Önce Allahın izniyle, sonra Pamukovalı hemşerilerimin, siz değerli köylülerimin, ablalarımın, teyzelerimin, annelerimin, bacılarımın, gençlerimin, yaşlılarımın, kardeşlerimin helal oyları ile inşallah 2019’un Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Cumhurbaşkanımızın onayı ile belediye başkanı kardeşiniz olarak karşınıza geleceğim. Güçlü bir şekilde sizlerin oylarıyla, sizlerin desteği ile 2019 yerel seçimlerinde hep berber yürüyeceğiz, hep beraber hizmete devam edeceğiz “ diyerek 2019 yerel seçimlerine belediye başkanı adayı olacağını açıkladı.

Program mahalle halkı tarafından yapılan hayır pilavının ikramıyla son buldu.
ETİKET :  Pamukova Kurdeleyi kesti Cumhurbaşkanına oy istedi 2019 da adayım dedi

Tümü