-- Adversting 9 --

siber güvenlik

LPG tankerinin lastikleri alev aldı! Faciadan dönüldü!

Adapazarı Pamukova D-650 kara yolu Geyve İlçesi Bağlarbaşı Mahallesinde LPG yüklü tankerin lastikleri alev aldı. Olası faciayı itfaiye ekipleri son anda önledi..

14:43:33 | 2018-05-11

Olay bugün sabah saatlerinde Adapazarı Geyve D-650 kara yolu Bağlarbaşı Mahallesinde meydana geldi. İzmit’ten Afyon iline LPG taşıyan Fahri Güngör yönetimindeki  03 LD 0420  plakalı LPG yüklü tankerinin lastiklerinden Geyve Bağlarbaşı Mahallesine geldiğinde duman çıkmaya başladı.  Lastiklerinden duman çıktığını gören diğer sürücülerin uyarması ile LPG  tankeri yolun sağına çeken tanker sürücüsü Sakarya Büyükşehir Belediyesi Geyve İtfaiye Gurup Amirliği ekiplerine haber verdi.

Kısa sürede olay yerine gelen Geyve İtfaiye Gurup Amirliği ekipleri basınçlı su ile alev almakta olan lastikleri, alevler LPG tankerine sırçamdan söndürdükten sonra soğutma çalışması yaparak olası bir faciayı önlediler.

LPG yüklü tankerin sürücüsü Fahri Güngör,  “İtfaiye ekiplerinin çok kısa bir sürede gelerek müdahale etmesi olası bir faciayı önledi Allah korudu. Geyve İtfaiye Gurup Amirliği ekiplerine çok teşekkür ederim ” dedi. (Haber: Levent Tüysüz)

siber güvenlikETİKET :  Pamukova LPG tankerinin lastikleri alev aldı Faciadan dönüldü

Tümü