-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Masa tenisinde dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi..

Pamukova Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği 90 sporcunun yarıştığı Ortaokullar ve Liseler arası masa tenisi turnuvasında dereceye girenlere ödülleri verildi..

00:27:14 | 2017-12-15

Pamukova Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Ortaokullar arası yıldız kız ve erkekler ile Liseler arası genç kız ve genç erkekler masa tenisi yarışmaları Pamukova kültür merkezinde yapıldı.

Toplam 90 sporcunun katıldığı çekişmeli geçen masa tenisi turnuvası müsabakalarında dereceye girenlere madalyalarını verildi.

Masa Tenisi müsabakaları sonunda Yıldız Erkeklerde Fatmahanım Ortaokulundan Doğuhan Bako, Yıldız Kızlarda İmam Hatip Orta Okulundan Kübra Nur Güler birinci oldular. Genç Erkeklerde ise Anadolu İmam Hatip Lisesinden İbrahim Dönmez, Akhisar Anadolu Lisesinden Ebru Çetin birinci oldular.

Müsabakalarda dereceye girenlere ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, Gençlik Hizmetleri  ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Atmaca, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yavuz Şengül ile Okul Müdürleri verdiler.(Haber-Foto: Levent Tüysüz)

İŞTE DERCEYE GİRENLER: 

 

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Masa tenisinde dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Tümü