-- Adversting 9 --

siber güvenlik

19 Mayıs Pamukova da böyle kutlandı..

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Pamukova Demokrasi Meydanında kutlama programı düzenlendi..

01:22:52 | 2018-05-20

Pamukova İmam Hatip Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan kutlama programına Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Garnizon Komutanı Oktay Eren, Belediye Başkanı Cevat Keser, Gençlik Spor İlçe Müdürü Mehmet Atmaca, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, CHP ilçe Başkanı Ali Teke, MHP İlçe Başkanı Arif Çakıl, İyi Parti İlçe Başkanı Kemalettin Yörük, DP İlçe Başkanı Ahmet Bilaloğlu, daire amirleri, sivil tolum kuruluşları, gaziler, öğrenciler ve az sayıda vatandaş katıldı.

Pamukova da Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı  kutlamları 99’uncu yılı Demokrasi Meydanında İstiklal Saygı duruşu ve İstişlal Marşının okunması ile başladı.

Yapılan gençlik konuşmasının ardından Atatürk’ün gençliğe hitabesi ve gençliğin Ata’ya cevabını öğrenciler birlikte okudular.

Öğrencilerin okuduğu şiirlerin ardından, harmandalını oynayan halk oyunları ekibi büyük beğeni topladı.

Ilçede bulunan spor kulüplerinin renkli gösterilerinin ardından, programın son bölümünde İleçedeki okullarda dereceye girenlere protocol üyelerinin ödüllerini vermesi ile kutlamlar sona erdi.

 
ETİKET :  Pamukova 19 Mayıs Pamukova da böyle kutlandı

Tümü