-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Mekece'de Şeyhvarmazspor maçında saha böyle karıştı..

Mekece Stadında oynanan 1. Amatör Küme de Şeyhvarmazspor-Kuzulukspor arasında oynanan ve 80. Dakikada çıkan olaylar nedeni ile tatil edilen karşılaşmada olaylar böyle çıktı.. İŞTE GÖRÜNTÜLER..

12:28:45 | 2017-02-08

Geçtiğimiz hafta sonu Pazar günü Sakarya 1. Amatör Küme ekiplerinden Şeyhvarmazspor ile Kuzulukspor arasında Mekece Stadında Saat:13.00 da oynan ve müsabaka 1-1 devam ederken çıkan olaylar nedeni ile tatil edilen karşılaşmada olayların başlangıcı kameralara yansıdı.

Şeyyhvarmazspor’un rakibi Kuzulukspor karşısında 1-0 öndeyken, 76. Dakikada Şeyhvarmazspor kalecisinin ceza sahası içinde topu elinden geç çıkarması nedeni ile karşılaşmanın hakemi Özgür Ömez Kuzuluk lehine endirekt serbest vuruş kararı verdi.  Kullanılan endirekt serbest vuruşta Kuzulukspor golü bularak karşılaşmada eşitliği sağladı 1-1.

Ne olduysa rakibin beraberlik golünden sonra oldu..

 Ne olduysa bu golden sonra oldu gole itiraz eden ve gol öncesi faul olduğu itirazında bulunan Şeyhvarmazspor kaptanı itirazlarını sürdürünce karşılaşmanın hakemi Özgür Ömez tarafından sarı kartla cezalandırıldı. Karşılaşma bu dakikadan sonra bir anda gerildi. Karşılamanın 80. Dakikasında Şeyhvarmazspor’lu Kamil rakip futbolcunun yaptığı müdahale sonucu yerde kaldı hakem oyunu devam ettirince bu defa Kamil rakip futbolcuyu faullü hareket yaparak düşürdü. İşte bu dakikadan sonra saha bir anda karıştı. İki takım futbolcuları bir birleri ile tartışmaya başladı. Tartışma uzayınca saha kenarından sahaya giren bir sonraki maçı oynayacak Hayrettinspor lu futbolcular ve seyirciler futbolcuları ayırmaya çalışınca saha bir anda karıştı.

Art arda kırmızı kartlar sonrası seyircide sahaya inince maç tatil edildi..

Karşılaşmanın hakemi kendisine tepki gösteren ve ” Maçı katlettin “ Suçlamasında bulunan Şeyhvarmazspor antrenörü Özcan Sevinç’i saha dışıan gönderirken her iki takımdan iki şer kişiyi kırmızı kartla oyun dışında bıraktı. Kırmızı kartlardan sonra saha tekrar karıştı. Sahaya seyirciler ve bir sonraki maça çıkacak olan Hayrettinsporlu  futbolcular da futbolcuları ayırmak için girdi. Jandarma olaylara müdahale ederken karşılaşmanın orta hakemi Özgür Ömez ve yardımcıları soyunma odasına gitti. Kısa zamanda olaylar jandarma tarafından bastırılırken hakem Özgür Ömez maçı 80. Dakikadan itibaren tatil ettiğini açıkladı.

Şeyvarmazspor hükmen yenik sayılabilir..

Olaylı Şeyhvarmazspor-Kuzulukspor karşılaşmasının akıbeti 9 Şubat Perşembe (Yarın)SASKF de yapılacak toplantı sonunda karara bağlanacak. Kararın Şeyhvarmazspor’un  3-0 hükmen malübiyeti yönünde olacağı ifade edilirken, Şeyhavramzspor’un sahasının 2 maç kapatılmasının da gündemde olduğu belirtiliyor. Kırmızı kart gören futbolcuların ve antrenör Özcan Sevinç’in ne kadar ceza alacağı konusun iğse toplantı sonunda belli olacağı ifade edildi.

OLAYLAR BÖYLE BAŞLADI;

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Mekecede Şeyhvarmazspor maçı böyle karıştı

Tümü