-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Mekece Işık Zeytinyağı Fabrikasında hasat zamanı..

Pamukova ve Geyve de zeytin ve zeytin yağı hasadı başladı. Günlük 100 ton zeytin işleme kapasitesi ile bölgenin en büyük zeytinyağı fabrikası Mekece Işık Zeytinyağı fabrikasında şimdi hasat zamanı..

02:30:30 | 2018-10-26

Pamukova ve Geyve de  2018-2019  yılı zeytin ve zeytin yağı hasadı dönemi başladı.  Doğu Marmara’nın günlük 100 ton zeytin işleyen en büyük fabrikalarından Geyve  Ve Pamukova Mekece Işık Zeytinyağı  Fabrikası müşterilerine kapılarını açtı.

Zonguldak Karadeniz Ereğli den Eskişehir’e, İzmit Gebze den Bursa'nın İznik İlçesi olmak üzere Sakarya ve İlçelerine de hizmet veren Geyve ve Pamukova Mekece Işık Zeytinyağı fabrikası  modern tesisinde, otomatik ve el değmeden zeytinleri işleyip zeytinyağına dönüştürüyor.

Geyve ve Pamukova da iki tesisi bulunan Mekece Işık Zeytinyağı Fabrikası sahibi Gürsel Işık, yıllardır müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için çalıştıklarını ifade ederek, " Müşteri potansiyelimizin fazlalığı nedeni ile Pamukova ve Geyve'deki tesislerimizdeki kapasitemizi makinelerimizi yenileyerek, günlük 100 ton zeytini işleyebilecek hale getirdik. Amacımız müşterilerimizi bekletmeden zaman kaybı na uğratmadan kaliteli  hizmet vermek. Müşterilerimizin toplayıp getirdikleri zeytinler bir havuza dökülüp bantla vasıtası ile çöpleri ayrıştırıp işleniyor ve yıkama ve bir kaç işlemin ardından soğuk natürel sızma zeytinyağına dönüşüyor." dedi.

Soğuk natürel sızma zeytinyağı için zeytin üreticileri şimdiden  Geyve ve Pamukova Mekece Işık Zeytinyağı Fabrikasından randevu almaya başladılar.

Mekece Işık Zeytinyağı Fabrikasının ayrıca Eskişehir Pamukova D-650 kara yolu kenarı Şeyhavarmaz Mahallesinde Mekece Işık Zeytin markası ile birde satış reyonu bulunuyor.

İLETİŞİM NUMARALARI:

Pamukova Mekece Fabrika :  0264 563 55 90

Geyve Fabrilka                     :  0264 517 15 20

Market                                    :  0264 563 55 91
ETİKET :  Pamukova Mekece Işık Zeytinyağı Fabrikasında hasat zamanı

Tümü