-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Mekke’nin Fethi ve Kudüs Gecesi kutlandı..

Pamukova Anadolu Gençlik Derneği Tarafından düzenlenen “ Mekke’nin Fethi ve Kudüs Gecesi “ Kaymakam Recai Karal’ın ve vatandaşlarında yoğun katılımı ile Atatürk Kültür Merkezinde yapıldı..

15:14:32 | 2017-12-31

Pamukova Anadolu Gençlik derneği Temsilciliği tarafından düzenlenen “ Mekke’nin Fethi ve Kudüs Gecesi “ Kaymakam Recai Karal, İlçe Müftüsü Celil Şimşek, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın,  Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Ihlamur, Saadet Partisi ilçe Başkanı Kemal Taş, Ülkü Ocakları ilçe Başkanı Umut Gül, AGD Bölge Başkanı Haydar Atmaca, AGD Pamukova Temsilciliği Başkanı Mevlüt Yürür ve vatandaşların yoğun katılımı ile Atatürk Kültür Merkezinde kutlandı.

İstiklal Marşının okunması ve Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayan programda Anadolu gençlik Derneği Pamukova Temsilciliği Başkanı Mevlüt Yürür günün anlamını belirten konuşmasını yaptı. Sinevizyon gösterinden sonra AGD İlk Okullar Okuma Grubu “ Mescidi Aksayı Gördüm Düşümde “ adlı şiiri okudu.

AGD Genel merkezi Yönetici ve Eğitimcisi Ömer Bektaş Mekke’nin Fethini anlatan konuşmasını yaptı. Konuşmanın ardından En Güzel Ezan Okuma Yarışması Birincisi, Mehmet Atıf İmam Hatip Orta Okulu Öğrencilerinden Alper Özkan güzel sesi ile ezan okudu.

Pamukova İmam hatip Lisesi İlahi Grubu ilahileri ile geceye katılanları duygulandırdı. İlahilerin okunmasının ardından İbrahim Baş-Ogün Tandoğan Judo Karete takımı gösteri yaptılar.(Haber: Levent Tüysüz)

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Mekkenin Fethi ve Kudüs Gecesi kutlandı

Tümü