-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Meteorolojiden son dakika kuvvetli yağış uyarısı!

Meteoroloji'den yapılan son dakika açıklamaya göre; Düzce, Zonguldak, Bartın ile Kastamonu'nun kıyı ilçeleri, Sakarya'nın doğusu yerel olarak kuvvetli, beklendiğini açıkladı..

18:14:15 | 2019-08-04

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara'nın doğusu, Karadeniz (Bayburt hariç), Doğu Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ile Kütahya, Ardahan ve Kars çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Düzce, Zonguldak, Bartın, Ordu, Giresun ve Trabzon çevreleri ile Kastamonu'nun kıyı ilçeleri, Sakarya'nın doğusu, Samsun'un doğu ilçeleri ve Tokat'ın kuzey kesimlerinde yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/m2), Rize ile Artvin'in kıyı ilçelerinde çok kuvvetli (51-75 km/m2) olması bekleniyor. Rüzgarın; Karadeniz'de batı ve kuzeybatı yönlerden kuvvetli ve yer yer kısa süreli fırtına (40-70 km/sa) şeklinde eseceği tahmin ediliyor.
Ayrıca İstanbul'un Anadolu Yakasında sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

SAKARYA'YA DİKKAT!
Parçalı bulutlu, doğu kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Sakarya'nın doğu ilçelerinde yerel olmak üzere kuvvetli (21-50 km/m2) olması bekleniyor.
ETİKET :  Pamukova Meteorolojiden son dakika kuvvetli yağış uyarısı

Tümü