-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Millet İttifakı adayı Eryiğit, " Birlikte başaracağız.."

Pamukova Millet İttifakı Belediye Başkan adayı Hüseyin Ertiğit, CHP İlçe Örgütünde partililer ile bir araya geldi. Eryiğit'in ziyaretinde 4 isim meclis üyeliği için başvuruda bulundu..

09:54:50 | 2019-02-08

Pamukova Millet İttifakı Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryiğit, CHP İlçe Örgütünü ziyaret edip yönetim ve partililer ile bir araya geldi.

Eryiğit'i CHP İlçe Başkanı Ali Teke , İlçe yönetimi ve partrililer karşıladı. 31 Mart yerel seçimlerinin konuşulduğu ziyarette, Millet İttifakı adayı Eryiğit, CHP ve İYİ Parti ile uyum içinde çalıştıklarını, bu güzel biliktelikten memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Millet İttifakı adayı Hüseyin Eryiğit, seçim çalışmlarına aralıksız devam ettiklerini ifade ederek " Bu işi birlikte başaracağız. Bundan asla bir kuşkum yok.  Pamukova halkına verilen vaatler yerine getirilmedi. Komşu İlçe Osmaneli bile aldı başını gidiyor.  Kapalı pazar yeri, otopark sorununu çözdü biz yıllardır bu sorunu çözemedik.  Ama Pamukova halkına sözümdür bu sorunu biz çözeceğiz. İlk işlermizden biri kapalı pazar yeri ve otoparktır. " dedi.

Cumhuriyet Mahallesindeki imar sorununa da değinen Eryiğit, " Satışa müsade var, el değiştirmeye müsade var, ruhsata müsade yok. 5 senedir sorun yaşanıyor. Allahın izniyle İlçemizin bu önemli sorunu bizim dönemimizle beraber çözülecek " dedi.

Millet İttifakı adayı Eryğit'in CHP İlçe Örgütünü ziyaretinde, Pamukova'nın tanınmış esnaflarından Taner Gökoğlu ile Recep Kambur, Elveda Çakır ve Ahmet Teke Belediye meclis üyeliği başvurularını yapıp, başvuru evraklarını CHP İlçe Başkanı Ali Teke'ye teslim ettiler.pamukovamız
OLMAZ ARKADAŞ OLMAZ,2014 TEKİ AK PARTİNİN PAMUKOVALILARIN İSTEMEDİĞİ YANLIŞ ADAY KARARINA TEPKİ OYLARI ISIRA GELDİ.SAKIN BU OYLARA ALDANMAYIN ŞİMDİ GÜVEN ÖVÜN FAKTÖRÜ VAR.SOLCULAR AKILLIDIR KİMLE PAMUKOVADA İTTİFAK YAPICAĞINI BİLİRLER!