-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Milletvekili Adayı Ekrem Yüce Pamukova daydı..

Sakarya Ak Parti Milletvekili Adayı Ekrem Yüce ve İl Başkanı Fevzi Kılıç 24 Haziran seçim çalışmaları için Pamukova’yı adım adım gezerek seçimler için vatandaşlardan destek istediler..

02:51:21 | 2018-05-31

Ak Parti Milletvekili Adayı Ekrem Yüce, Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, İlçe Başkanı fatih Akın yönetim kurulu üyeleri, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında, Pamukova da sivil toplum kuruluşları, esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelip, akşam ise mahalleleri ziyaret ettiler.

Milletvekili adayı Yüce, İl Başkanı Kılıç ve İlçe Başkanı Aklın, Esnaf Odası Başkanı Sabri Günay, Ziraat Odası Başkanı Yaşar Ulukaya ve Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek sorunları dinleyip, Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Ak Partiye ve Cumhur İttifakına destek istediler.

Daha sonra Pamukova da esnaf ziyaretleri yapıp vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili adayı Ekrem yüce, iftar sonrası mahalleleri de ziyaret etti.

Her Mahallede Teravih programı kapsamında  Fevziye Mahallesinde teravih namazı kılan  Güney Sakarya’dan tek Milletvekili adayı olan Yüce ve İlçe Başkanı Akın daha sonra mahalle sakinleri ile bir araya gedikten sonra, Hayrettin Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldiler.
ETİKET :  Pamukova Milletvekili Adayı Ekrem Yüce Pamukova daydı

Tümü