-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Minik Beyza Nur İstiklal Marşını göz yaşları içinde okudu birinci oldu..

Pamukova Fatmahanım İlkokulunda " İstikla Marşını Güzel Okuma " yarışmasında 1'inci sınıf öğrencisi Bayza Nur Keskin göz yaşları içinde ve hıçkırıklara boğularak İstiklal marşını böyle okudu birinci oldu..

23:59:22 | 2019-03-08

Pamukova İlçesi Fatmahanım Okulunda  İstiklal Marşı'nın kabulünün 98'inci yılı nedeniyle, İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerinin katıldığı " İstiklal Marşı'nı Güzel Okuma " yarışmasında 1'inci sınıf öğrencisi Beyza Nur Keskin İstiklal Marşını göz yaşarı içinde zaman zaman da hıçkırıklara boğularak okurken, kendisini dinleyen öğretmenlerine de duygusal anlar yaşattı.

Minik Beyza Nur'un  İstiklal Marşını okurken bir taraftan da iki eliyle gözyaşlarını silmesi  dikkat çekerken, İstiklal  marşının son bölümünde Türk bayrağını göstererek içtenlikle yaptığı hareket dinleyenlere duygusal anlar yaşattı.

Minik Beyza Nur düzenlenen "İstiklal Marşını Güzel Okuma" yarışmasında sınıfında birinci olurken okulda ikinci olarak ödüllendirildi.

İstiklal  "Marşı'nı Güzel Okuma "  yarışmasında Fatmahanım Okulunda Anasınıfı, 1. ve 2.sınıflar arasında Ecrin Uysal birinci, Beyza Nur Keskin ikinci, Betül Sezer üçüncü oldu.

3.,4. ve 5.sınıflar arasında, Ecrin Nisa Turan birinci, Ecrin Er ikinci, Tuana Yokuş üçüncü,

6.,7. ve 8.sınıflar arası Selvigül Alkan birinci, Sunay Öztürk ikinci, Işıl Demirbilek üçüncü oldu. (Pamukova-Sakarya-DHA)

MİNİK BEYZA NUR İSTİKLAL MARŞINI GÖZ YAŞLAI İÇİNDE BÖYLE OKUDU; 
ETİKET :  Pamukova Minik Beyza Nur İstiklal Marşını göz yaşları içinde okudu birinci oldu

Tümü