-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Minik elle üşümesin diye arkadaşlarına kışlık gönderdiler

Pamukova 75.Yıl İlkokulu öğrencileri “Heba etme hibe et”, “Minik eller üşümesin” sloganlarıyla başlattıkları kampanya kapsamında Batman Kozluk 29 Ekim İlkokulu öğrencilerine kıyafet yardımında bulundular.

16:01:27 | 2019-01-10

Pamukova 75. Yıl İlkokulu yardımlaşma değeri sorumlu sınıf öğretmeni Ridvan Kayan’ın koordinatörlüğünde paylaşma ve yardımlaşma değerini yaparak, yaşayarak işleyen öğrenciler büyük bir özveriyle yardım kampanyasına katıldılar. Bazı sınıflarda öğrenciler kendi ördükleri atkıları göndererek kampanyaya katıldı.

12 Aralık 2018 tarihinde başlatılan kampanyada toplanan kışlık kıyafetler gönüllü anneler yardımıyla kolilendi.

Toplanan yardımlar  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Engin Pınarbaş ile  okul idaresi, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla düzenlenen törenle, kıyafetler ihtiyaç sahibi okula ulaştırılmak üzere PTT Pamukova Şubesi Müdürü Mustafa Turan’a teslim edilip Batman Kozluk'a gönderilemek üzere yola çıktı.

Okul Müdürü Mehmet Kabasakal “Öğrencilerimizin yardımlaşmayı yaparak yaşayarak öğrendikleri bu projede emeği geçen tüm öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi. (Pamukova-Sakarya-DHA)
ETİKET :  Pamukova Minik elle üşümesin diye arkadaşlarına kışlık gönderdiler

Tümü