-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Muhtarlar Kurtalan yaylasında piknikte buluştu..

Pamukova da Mahalle Muhtarları, Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen piknikte, Kurtalan yaylasında birlik, beraberlik ve dayanışma mesajı verdiler..

22:42:25 | 2019-06-16

Pamukova da  mahalle muhtarları birlik, beraberlik ve dayanışma için düzenlenen piknikte bir araya geldi. Pamukova Kurtalan Yaylasında, Pamukova Muhtarlar derneği tarafından  düzenlenen a düzenlenen pikniğe, Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik, Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, Ziraat Odası Başkanı Yaşar Ulukaya ve Muhtarlar Derneğine üye  muhtarlar katıldı.

Kurtalan Yaylasında piknik yapan muhtarlar fikir alışverişinde bulunarak, kaynaşma imkanı buldu. Siyasiler ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile bir araya gelen muhtarlar, yapılan aktiviteyle keyifli anlar geçirdiler. 

Pikniğe katılan Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik muhtarlara baklava ikram ederek jest yaptı.

Pamukova Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Garip, bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını, ve bu etkinliğin bundan böyle geleneksel olarak devam ettirmek istediklerini ifade ederek,  “  31 Mart yerel seçimlerinde yeni seçilen ve yeniden seçilen muhtar arkadaşlarımızla bir araya gelerek, birlik, beraberlik ve dayanışma örneğini en iyi şekilde gösterip sohbet etme imkanı bulduk. Güzel bir geçirip moral depoladık. Katılan herkese teşekkür ediyorum “ dedi.

Piknik sonunda muhtarlar toplu halde fotoğraf çektirerek o anları ölümsüzleştirdiler.

<a
ETİKET :  Pamukova Muhtarlar Kurtalan yaylasında piknikte buluştu

Tümü