-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Nur Teknik Performans Türkiye birincisi oldu..

Pamukova da hizmet veren Nur Teknik Marmara Bölgesi Performans birincisi olurken Türkiye birincisi de oldu. Nur Teknik motosiklet ve plaketle ödüllendirildi..

21:38:34 | 2019-03-13

Pamukova da 7 yıldan buyana beyaza eşya teknik servisi olarak hizmet veren Nur Teknik Uğur Teknik Servisi Marmara Bölgesi Performans birincisi oldu.

30 yıldan buyan teknik servis hizmetinde 23 yıl Kocaeli Gebze ilçesinde 7 yıldan bu yana Pamukova İlçesinde hizmet veren Nur Teknik sorumlusu Levent Karabaş'a, Marmara Bölgesi Performans birinciliği ödülü olan plaketi ve motosikleti Bölge Müdürü Cevdet İzdaş taktim etti.

Müşteri memnuniyeti, Türk standartları, cari hesaplar, eğitim performansı, gibi değerlendirmeler sonunda birincilik ödülüne layık görülen Nur Teknik sorumlusu Levent Karabaş, 7 yıldan buyana Pamukova da hizmet verdiğini 30 yıllık teknik servis hizmetinde 17 ödüle layık görüldüğünü ifade ederek " Amacımız müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermek. Bu düsturla hareket ettik. Zaman zaman uykusuz kaldık. Bize layık görülen ödül gurur verdi. İnşallah bundan sonrada hizmetlerimize aynı düsturla devam edeceğiz " dedi.

Nur Teknik Uğur Teknik Servisi Pamukova Yenice Mahallesi, Fatih Caddesi, No:161 de hizmet veriyor.

NUR TEKNİK İRTİBAT TEL: 0 264 551 39 22
ETİKET :  Pamukova Nur Teknik Performans Türkiye birincisi oldu

Tümü