-- Adversting 9 --

siber güvenlik

O cinayette bir tutuklama daha..!

Pamukova İznik karayolu Bilecik Osmaneli sınırları içerisinde defalarca bıçaklanarak öldürülen Ozan Rüzgar ve ağır yaralı halde bulunan Bedia S.’nin zanlısı olarak bir kişi daha tutuklandı..

23:41:03 | 2018-10-19

Sakarya- İznik Karayolu kenarında, dün sabah saatlerinde bir kadın ve bir erkeğin kanlar içerisinde yerde yattığını gören vatandaşlar, durumu jandarmaya bildirmişti. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri ve jandarmalar, çeşitli yerlerinden bıçaklanan Ozan Rüzgar'ın yaşamını yitirdiğini belirlenmiş, ağır yaralanan Bediha S. ise Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alınmıştı.

Kan donduran cinayet sonrası ağır yaralanan Bediha S’nin eski kocası Mehmet Ç ve oğlu Sabri Ç göz altına alınmış, cinayeti işlediklerini itiraf eden zanlılar çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderilmişti.

Soruşturmayı yürüten Jandarma ve Cumhuriyet savcısı dün cinayete yardım ettiği tespit edilen Bediha S’nin kardeşi  B.S’yi  göz altına aldı. Gözaltına alınan B.S Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Zanlı B.S çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Pamukova İznik kara yolunda işlenen kan donduran cinayette ağır yaralı Bediha S’nin kardesi B.S’nin tutuklanması ile tutuklu sayısı 3’e çıktı.

 

Pamukova İznik yolunda kan donduran cinayet..!

Kan donduran cinayetin zanlıları baba oğul tutuklandı..!

 
ETİKET :  Pamukova O cinayette bir tutuklama daha

Tümü