-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Öğretmenler sınıfları öğrencileri için böyle hazırladı..

Pamukova Fatmahanım İlkokulu 1. Sınıf Öğretmenleri ile aileleri 2018-2019 eğitim öğretim yılı öncesi ellerine boya fırçalarını alıp 1.Sınıfların dersliklerini kendileri boyadılar..

01:30:24 | 2018-09-10

Pamukova Fatmahanım İlkokulu 1. Sınıf öğretmenleri ile aileleri el ele vererek 2018-2019 eğitim öğretim yılı öncesi gece gündüz çalışıp, 1. Sınıfların dersliklerini boyayıp ilk defa eğitim ve öğretime başlayacak öğrencilere hazır hale getirdiler.

Fatmahanım İlkokulu 1.Sınıf Öğretmenleri Fatih Kaya Ela Turmaz ve Hülya Raşitoğlu, okul müdür yardımcısı Erkan Doğan ile birlikte ellerine boya fırçalarını alıp sınıfları kendi aileleri ile boyayıp tertemiz halde eğitim ve öğretime hazır hale getirdiler.

Gece gündüz demeden ellerinde boya fırçaları ile derslikleri boyayıp temiz bir hale getiren öğretmenler ve aileleri daha sonra sınıfları balonlar ile süslediler.

Fatmahanım İlkokulu Müdür Yardımcısı Erkan Doğan, 1. Sınıf Öğretmenleri Fatih Kaya, Ela Turmaz ve Hülya Raşitoğlu, sınıfları yeni eğitim öğretim yılına hazırladıklarını, heyecanla öğrencilerini beklediklerini ifade ettiler.

Fatmahanım İlkokulu Müdür Yardımcısı Erkan Doğan, 1. Sınıfa başlayacak olan öğrencilerin  velilerine, okul idaresi ve 1. Sınıf öğretmenlerinin, okulun konferans salonunda “ Okula Uyum Semineri “nin verileceğini söyledi.(Haber: Levent Tüysüz)
ETİKET :  Pamukova Öğretmenler sınıfları öğrencileri için böyle hazırladı Fatmahanım İlkokulu

Tümü