-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Olaylı maçta Pamukova1968 galibiyeti kaçırdı..!

Pamukova1968 Süper Lig Paly-Off ilk maçında Hendekspor ile Karaman Stadında karşılaştı. Müsabakada karşılıklı birer gol bir penaltı üç kırmızı kart ve maçtan sonra olaylar vardı..

02:40:13 | 2018-03-25

Süper Lig Play-Off Grubu’nda ilk haftanın açılış maçında Pamukova1968 ile Hendekspor Karaman Stadı’nda karşılaştı. Müsabaka karşılıklı gollerle 1-1 sona ererken karşılaşma sonrası saha karıştı üç kırmızı kart çıktı.

Karman Spor Kompleksinde oynan karşılaşmayı çok sayıda Hendek ve Pamukovalı taraftar takip ederken, Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser de Pamukovalı taraftarlarla beraber karşılaşmayı tribünden takip edip Pamukova1968’e destek verdi.

Karşılaşmanın  ilk dakilarında Hendekspor daha etkili bir futbol serg,lerken, 15. Dakikadan sonra Pamukova1968 oyunda dengeyi sağladı ve daha atak bir futbol sergiledi. Hendekspor 37.Dakikada ilk etkili atağında Burak’ın ayağından golü buldu ve 1-0 öne geçti. İlk yarı Hendekspor’un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

Karşılaşmanın ikinci yarısı Pamukova1968 gol için rakip sahada daha fazla görülürrken son 15 dakikada sağlı sollu ataklarla gol aradı. 84. Dakikada Pamukova1968 den Abdullah ceza sahası içinde düşürülünce karşılaşmanın hakemi Arif Sucuoğlu penaltı noktasını gösterdi. Penaltıyı kullanan Mustafa takımına beraberliği getiren golü attı. Karşılaşmanın 90 dakikasında Pamukova1968 den Berk boş kaleye topu göndermeyince Pamukova1968 galibiyeti kaçırdı ve iki takım 90 dakika sonunda puanları paylaştı.

Karşılaşmanın son düdüğünden sonra Hendekspordan Gürol ile Pamukova1968 den Ogün bir birlerine yumruk atınca bir anada saha karıştı, karşılaşmanın hakemi Hedekspor dan Ogün ve A. Yaşar’a kırmızı kart gösterince bir Hedeksporlu teknik heyet ve futbolcular karşılaşmanın hakemi Arif Sucuoğlu’nun üzerine yürüdüler. Polis karşılaşmanın hakemlerini korumak için büyük çaba sarfetti. Olaylar yatıştıktan sonra karşılaşmanın hakemleri soyunma odasına gidebildiler.

Pamukova 1968: 1  Hendekspor: 1

Saha: Karaman

Hakemler: Arif Sucuoğlu** R.Utku Kocaer** M.Basri Batmaz

Hendekspor: Sait** A.Yaşar (KK) Sercan** Gürol (KK) İ.Ethem** Burak** Metin** (Emrecan**) Zafer** Adil** (Gökhan**) Emrah** (Hakan**) Onur**

Antrenör: İmdat Kum

Pamukova 1968: Mustafa** Enes** Tahir** Ogün (KK) Ensar** Volkan** (İ.Umut**) Mehmet** H.İbrahim** (Şerif**) Emre** (Mustafa F.**) Abdullah** Berk**

Antrenör: Mehmet Atmaca

Goller: Dk.37 Burak (Hendekspor), Dk.84 Mustafa Fidan (Pamukova 1968)

Kırmızı kart: Maç sonrası Gürol, A.Yaşar (Hendekspor), Ogün (Pamukova 1968)

MÜSABAKA SONRASI OLAYLAR ÇIKTI:

 
ETİKET :  Pamukova Olaylı maçta Pamukova1968 galibiyeti kaçırdı

Tümü