-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Isır, önce cenazeye sonra mazbatasını almaya gitti..

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır önce Pamukova Mekece Mahallesinde cenazeye katıldı sonra mazbatasını alıp, görevi Ayça Taşkent’ten devir aldı koltuğuna oturdu..

01:16:02 | 2018-01-04

Hafta sonu yapılan il kongresi ile CHP İl Başkanı olan Erdoğan Isır, önce Pamukova Mekece Mahallesinde bacanağı Bülent Demir ve Eski Muhtar Mustafa Demir’in annesinin cenazesine katıldıktan sonra  mazbatasını alarak göreve başladı.

Mazbatasını teslim alan Isır ve yönetimi ardından  il binasına geçti. Burada Ayça Taşkent ve partililer tarafından karşılanan Erdoğan Isır, düzenlenen tören ile görevi devraldı.

 Görevini devreden eski İl Başkanı Ayça Taşkent "Görevde olduğum sürece boyunca benden desteklerini esirgemeyen bütün herkese teşekkür ederim. Çok güzel işler yaptığımıza inanıyorum. Seçilen yeni il başkanıma görevinde başarılar diliyorum” dedi. Taşkent, konuşmasının devamında yeni hizmet binasının da  hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Sadece birkaç bürokratik işlemler var. İstenildiği zaman partimiz kullanabilir” dedi.

Isır ise yaptığı konuşmada, Ayça Taşkent’e yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ederek, “Bizler tabanın sesi ile buralara geldik bundan sonrada böyle olacak. 3,5 yıldır bu görevi yapan Ayça Taşkent’e teşekkür ediyorum. Medyada CHP de muhalefet kazandı diyor. Biz Ayça Taşkent ile hiçbir zaman bir birimize  muhalif olmadık. Biz bir ailenin üyesiyiz. Sadece aramızda nüans farkları vardır.  Bizlere bırakılan altı oklu bayrağı Sakarya’ya dikmek için buradayız. Bir olarak, birer CHP’li olarak üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

 Erdoğan Isır’ı Pamukova CHP il Başkanı Ali Teke, yönetim kurulu üyeleri ve partililerde yalnız bırakmadı.

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Isır önce cenazeye sonra mazbatasını almaya gitti

Tümü