-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Özbek Mahallesi köy konağı dualarla hizmete girdi..

Pamukova Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Özbek Mahallesi, Mahalle (Köy) Konağı, Cuma Namazı sonrasında yapılan törenle hizmete açıldı.

21:48:50 | 2017-02-19

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Pamukova İlçe Müftüsü Celil Şimşek , Pamukova Belediyesi Meclis Üyeleri, Özbek Mahalle Muhtarı Müjdat Özden ve mahalle muhtarları ile Özbek Mahalle Sakinlerinin iştirak ettiği açılış töreninde konuşma yapan Başkan Keser şunları kaydetti;

" Büyükşehir Yasası sonrasında köy vasfından mahalle statüsüne kavuşan yerleşim yerlerimizde imkânlarımız ölçüsünde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Muhtarlarımız ve ihtiyar heyetlerimiz ile birlikte mahallelerimizin sorunlarına ortak çözümler bulmaya çalışıyoruz. Camilerimizden okullarımıza,  köy konaklarımızdan mahalle kıraathanelerine, çevre düzenlemesinden park bahçe ve yeşil alanlara kadar her konuda mahallelerimize hizmetimizi eksiksiz sunuyoruz. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Özbek Mahalle Konağımızla, vatandaşlarımız sosyal aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri, misafirlerini ağırlayabilecekleri, hoş sohbet edebilecekleri nezih bir mekân sunuyoruz. Kısıtlı imkânlarla da olsa yapımını tamamladığımız ve açılışını yaptığımız mahalle konağımızın Özbek sakinlerine ve halkımıza hayırlı olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum" dedi.

Kurdele kesme töreniyle devam eden açılış töreni mahalle sakinlerince verilen ikramlarla son buldu. 
ETİKET :  Pamukova Özbek Mahallesi köy konağı dualarla hizmete girdi

Tümü