-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Özpaş Marketten Baba Ocağında geleneksel iftar yemeği..

Özpaş Marketler zincirinin sahipleri Ertuğrul ve Ertan Öztürk kardeşler ile babaları Faruk Öztürk Ramazan ayı dolayısı ile doğdukları Geyve İlçesi Bozören mahallesinde iftar yemeği verdiler..

02:11:24 | 2018-06-02

Sakarya ve İlçelerinde 15 şubesi ile hizmet veren Özpaş Marketler zincirinin sahipleri Ertuğrul ve Ertan Öztürk ile babaları Faruk Öztürk, doğdukları Geyve Bozören mahallesinde, Sakarya, Geyve ve Pamukova İlçesi esnaflarının yanı sıra Bozören mahalle sakinlerinin ile muhtarlarında katıldığı yaklaşık 1500 kişiye iftar yemeği verdiler.

Geyve İlçesi Bozören mahallesinde verilen iftara, Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, Sakarya, Geyve ve Pamukova esnaflarının, Pamukovalı vatandaşların yanı sıra Bozören mahallesi sakinleri ile muhtarlar katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan, yaklaşık 1500 kişinin katıldığı ve Bozören Mahallesi Düğün Salonu bahçesinde verilen iftar yemeğinede, Özpaş Marketler zincirinin sahipleri Ertuğrul ve Ertan Öztürk ile babaları Faruk Öztürk, misafirleri ile tek tek ilgilendiler. Beraberce yenen İftar yemeği yapılan yemek duası ile son buldu.

Özpaş Marketler zincirinin sahipleri Ertuğrul ve Ertan Öztürk ile babaları Faruk Öztürk, iftar davetlerine katılan herkese teşekkür ettiler.

 

 
ETİKET :  Pamukova Özpaş Marketten Baba Ocağında geleneksel iftar yemeği

Tümü