-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova Arena Cafe hizmete girdi...

Pamukova yeni bir mekana daha kavuştu. Yaklaşık 400 metre karelik alana sahip Arena Cafe kendine özgü dekorasyonu ve modern yüzü ile Başkan Cevat Keser'in kestiği kurdele ile hizmete açıldı..

12:08:58 | 2019-03-10

Pamukova Arena Cafe Yenice Mahallesi Fatih Caddesinde hizmete girdi. 350 metre kare kapalı yaklaşık 50 metre kare açık alana sahip Arena Cafe düzenlenen açılış programı ile kapılarını müşterilerine açtı.

Düzenlenen açılış programına Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik, CHP ilçe Başkanı Ali Teke, İyi Parti İlçe Başkanı Kemalettin Yörük,  Bağımsız Belediye Başkan adayı İrfan Metin, Çarşı Cami İmam Hatibi İbrahim Arslan, sivil toplum örgütü kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İşletmeciliğini Mustafa ve Murat Zeybek'in yaptığı Arne Cafe'nin açılış kurdelesini  Belediye Başkanı Cevat Keser, Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik, İşletme sahipleri Mustafa ve Murat Zeybek birlikte kestiler.

Kendine özgü dekorasyonu ve modern yüzü ile 400 metrekarelik alana sahip Arena Cafe'nin açılış kurdelesinin kesilmesi sonrası davetlilere ikramlarda bulunuldu.

Pamukova'nın en büyük dinlenme mekanlarından olma özelliğine sahip olacak Arena Cafe Pamukovalıların ve İlçe dışından gelen misafirlerin uğrak mekanlarından biri olacağa benziyor.

ARENA CAFE BÖYLE HİZMETE GİRDİ;
ETİKET :  Pamukova Arena Cafe hizmete girdi

Tümü