-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova1968 BAL’a yükselerek tarih yazdı..

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Baraj maçında Serdivanspor’u 1-0 mağlup eden Pamukova1968 BAL’a yükselerek tarih yazdı. Karşılaşma sonunda büyük bir sevinç ve gurur vardı..

21:39:43 | 2019-04-30

Süper Amatör Lig Play-Off grubunda Arifiye Kalaycıspor2u 1-0 yenerek Bölgesel Amatör Lig de ikinci olan Serdivanspor ile Baraj maçında Sakarya Atatürk stadında karşı karşıya geldi.

Pamukova1968 golü maçın heman başında buldu..

TV264 den naklen yayınlanan karşılaşmaya daha atak bir futbol ile başlayan Pamukova1968 4’üncü dakikada kaptan Özkan’ın kafa golü ile 1-0 öne geçti. 26’ıncı dakikada Berk dışarı atması içeri atmasından daha zor olan kafa vuruşunda zor olanı başarıp topu dışarı attı ve Pamukova1968 ikinci golden oldu.  Skor avantajını koruyan Pamukova1968 soyunma odasına 1-0 avantajla gitti.

Yusuf Yağcı BAL geldi dedi..! Pamukova1968 tarih yazdı..

İkinci yarı eşitliği yakalamak için baskılı bir futbol ortaya koyan Serdivanspor karşısında Pamukova1968 kontrataktan yakaladığı iki fırsatı değerlendiremedi. Maçın uzatma dakikalarında Pamukova1968’in BAL’a yükselmesini sağlayan kurtarışı Yusuf Yağcı yaptı. Uzatmaların son dakikasında kaleciyi geçip ağlara gitmekte olan topu çizgiden çıkardı. Karşılaşma 1-0 Pamukova1968’in galibiyeti ile sona erdi ve Pamukova1968 tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’e çıkarak tarih yazdı.

Atatürk Stadında Şampiyon Pamukova sesleri..

Karşılaşma boyunca hiç durmaksızın takımını destekleyen Pamukova1968 taraftarları son düdükle beraber sahaya girerek futbolcularla birlikte büyük sevinç yaşadılar. Sakarya Atatürk Stadını “Şampiyon Pamukova “ sesleri ile inlettiler.

Mehmet Atmaca'nın sevin gözyaşları..

Mehmet Atmaca ve talebeleri Pamukova tarihine altın harflerle yazılırken, futbolcular ile taraftarlar Mehmet Atmaca’yı ellerine alarak havaya fırlattılar. Tarih yazan Mehmet Atmaca karşılaşma sonrası sevinç gözyaşları döktü.

Pamukova1968 Şampiyonluk kupasını Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Yaşar Zımba’nın elinden aldı.

Siyasetçiler Pamukova1968 tarih yazmasına şahit oldu..

Pamukova1968 bu tarihi maçta Pamukova Ak Parti ve Saadet Partisi Belediye Meclis üyeleri ile Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Şaban Özzaim de yalnız bırakmadılar.

Futbolculardan İlçe de şampiyonluk turu..

Konvoy halinde Pamukova İlçesine giren Pamukova1968 futbolcuları ve taraftarlar İlçe içinde şampiyonluk turu atarken Pamukovalılar caddelerden, sokaklardan ve evlerinin balkonlarından futbolcuları alkışlayarak tebrik ettiler.

Pamukova1968 in Bölgesel Amatör Lig’e yükselme ve şampiyonluk kutlamaları hafta içinde yapılacak bir gecede yapılacak.

KARŞILAŞMANIN ÖZETİ GOLLERİ VE MAÇ SONU YAŞANANLAR:

SON DÜDÜKTEN SONRA BÜYÜK SEVİNÇ VARDI-1

SON DÜDÜKTEN SONRA BÜYÜK SEVİNÇ VARDI-2
ETİKET :  Pamukova Pamukova1968 BAL a yükselerek tarih yazdı

Tümü