-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova CHP’de yeni yönetimi mazbatasını aldı..

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan olağan kongrede yeniden CHP İlçe Başkanı seçilen Ali Teke ve yönetim kurulu üyeleri mazbatasını aldı… İlçe Başkanı Teke mazbatasını aldıktan sonra şu açıklamayı yaptı..

23:48:55 | 2017-12-13

Pamukova Cumhuriyet Halk Partisinde geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongrede 5’inci defa İlçe Başkanı seçilen Ali Teke ve yeni yönetim kurulu üyeleri İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını aldılar.

İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını alan CHP İlçe Başkanı Ali Teke, yönetim kurulunda yeni simlerin görev aldığını ifade ederek, “ Bugüne kadar partimizin yönetim kurullarımızda görev almış arkadaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyor, vefat edenleri de rahmet ve şükranla anıyorum. Yönetim kurulumuza yeni giren arkadaşlarımı tebrik ediyor, Partisi, ilçesi, ülkesi için bizimle yol alacak  arkadaşlarımla görev yapacağımdan dolayı mutluluk duyuyor kendilerine başarılar diliyorum. Yeni yönetimimizin partimize, Pamukovamıza, İlimize ve Ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Pamukova CHP de yeni yönettim kurulunda görev dağılımının önümüzdeki günlerde yapılacağı belirtildi. (Haber: Levent Tüysüz)

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Pamukova CHP de yeni yönetimi mazbatasını aldı

Tümü