-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova Cumhurbaşkanı Erdoğan’a böyle gitti..

Pamukova da Ak Partililer Sakarya 6.Olağan İl Kongresine katılan Cumhur Başkanı ve Ak Parti genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı dinlemek içi otobüslerle akın etti

01:41:34 | 2018-03-12

Pamukova da Ak Partililer Sakarya da Serdivan Kapalı Spor Salondan yapılan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı Sakarya Ak Parti  İl Kongresine Pamukova Belediyesince tahsis edilen otobüslerle ve özel araçlarla adeta akın ettiler.

Pamukova Demokrasi Meydanından Saat: 13.00 da otobüs ve özel araçlar konvoy halinde Sakarya Serdivan Kapalı Spor  salonun hareket ettiler.

Kongreye Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Cevat Keser, Ak Partili belediye meclis üyeleri, Ak Parti İlçe Gençlik ve Kadın Kolları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kongreye katılanlar çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Kongre sonrası Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser sosyal medya hesabından, kongreye katılanlara teşekkür etti. Keser soyal medya hesabından yayınladığı teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi, “ Suskun dünyanın gür sesi, Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan’a kulak vermek için, bugün çağrımızı karşılıksız bırakmayan yüzlerce hemşerilerimizle birlikte tahsis ettiğimiz 28 otobüsü hıncahınç doldurarak Serdivan Kapalı Spor Salonu/Meydanına akın ettik

Bu vesileyle katılım sağlayan Muhtarlarımıza, STK’larımıza, Gençlik ve Kadın Kollarımıza ve bütün hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi. (Haber: Levent Tüysüz)

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Pamukova Cumhurbaşkanı Erdoğan’a böyle gitti

Tümü