-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova da bir ilk! Keser den gövde gösterisi..

Pamukova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye başkan adayı Cevat Keser seçime 19 gün kala yüzlerce araçlık konvoy ile adeta gövde gösterisi yaptı..

11:26:12 | 2019-03-12

Pamukova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Cevat Keser, 31 Mart yerel seçimlerine 19 gün kala Pamukova tarihinde belikide bir ilke imza attı. Partisine ve kendisine gönül verenlein dün akşam yaklaşık 600 araçlık dev konvoyuna eşlik edip adeta gövde gösterisi yaptı.

Pamukova Gölpark Tesilerinden yola çıkan yüzlerce aracın katıldığı konvoya MHP ve Ülkü Ocakları da desetek verdi. Otomobilini, kamyonetini, kamyonunu, minibüsünü Türk bayrağı , Ak Parti bayrağı, Cevat Keser posterleri ile süsleyen vatandaşların oluşturduğu konvoy kilometrelerce uzun bir konvoy oluşturdu.

İlçe içinde tur atan konvoyun bir sonu göl parkta olurken başı ise Kültür Merkezi önündeydi. Cevat Keser'de konvoyun ikinci aracında vatandaşları selamladı. Klakson sesleri ile Pamukova mahallerinde tur atan konvoy belkide Pamukova tarihinde seçime 19 gün kala yapılan en büyük konvoydu.

İŞTE O KONVOY;
ETİKET :  Pamukova Pamukova da bir ilk! Keser den gövde gösterisi

Tümü