-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova da Çanakkale şehitleri anıldı..

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü dolayısı ile Hürriyet Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan programda duygusal anlar yaşandı..

00:38:57 | 2017-03-21

18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. Yıldönümü Pamukova Hürriyet Anadolu Lisesi öğrencilerinin Kültür Merkezinde gerçekleştirdiği programla anıldı.

Pamukova Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen programa Kaymakam Recai Karal, İlçe Emniyet Müdürü Osman Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, Yazı İşleri Müdürü İbrahim Kiraz, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri,şehit yakınları, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.

Pamukova Hürriyet Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan program Saygı duruşu, İstiklal Marşının okunması ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Hürriyet Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Gürcan Öner yaptı.

Program öğrencilerin şiir dinletisinin ardından, Hürriyet Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni  İsmail Çetin, “Şehitlik ve Gaziliğin Manevi Boyutunu” anlatan konuşma ile devam etti.

Şehit ailelerinin zaman zaman gözyaşlarını tutamadığı program oratoryo gösterileri ile sona erdi.

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ BÖYLE ANILDI;

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Pamukova da Çanakkale şehitleri anıldı

Tümü