-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova da coşkulu 23 Nisan kutlaması..

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 98. Yıldönümü Pamukova da yoğun katılımla coşkuyla kutlandı.

00:45:44 | 2018-04-24

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlam törenleri Pamukova da Pazartesi sabahı Demokrasi Meydanındaki Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir’in çelenk sunması ile başladı.

Demokrasi Meydanında Saat. 10.00 da başlayan kutlama programına Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Garnizon Komutanı Oktay Eren, Belediye Başkanı Cevat Keser, Cumhuriyet Savcısı Şükrü Ünlü, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, CHP ilçe Başkanı Ali Teke, MHP İlçe Başkanı Arif Çakıl, İyi Parti İlçe Başkanı Kemalettin Yörük, SP İlçe Başkanı Kemal Taş, DP İlçe Başkanı Ahmet Bilal Oğlu, Belediye Meclis üyeleri, daire amirleri, gaziler katılırken, törenlere Pamukovalılar yoğun ilgi gösterdiler.

Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Garnizon Komutanı Oktay Eren, Belediye Başkanı Cevat Keser’in öğrencilerin bayramını kutlaması ile başlayan törenler,  Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile devam etti. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir yaptı.

Öğrencilerin şiirlerini okuması, Anaoku öğrencilerinin renkli gösterileri, halk oyunları gösterileri nin ardından, sandalye kapma yarışı, yumurta yarışı ve çuval yarışı ile program devam ederken, öğrencilerin gösterileri ve yarışmlar büyük beğeni kazandı.

Öğrencilerin gösterileri ve yarışmların ardından okullarda çeşitli dallardaki yarışmlarda ve 23 Nisan konulu yarışmlarda derecelere giren öğrencilere, protocol üyelerinin kupaları ile hediyelerinin verilmesi ile kutlama programı sona erdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hafta boyu okullarda düzenlenecek etkinliklerle devam edecek. 

<a
ETİKET :  Pamukova Pamukova da coşkulu 23 Nisan kutlaması

Tümü