-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova da Ekrem Yüce farkı..

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce yerel seçim öncesi Pamukova’ya verdiği sözleri bir bir bir tutuyor.. Eğriçay ve Karapınar Mahalle yolları sıcak asfaltla buluştu..

10:51:02 | 2019-04-14

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce 31 Mart yerel seçimleri öncesi Pamukova’da sıcak asfalt atılmayan mahallelerin sıcak asfalta kavuşacağız sözünü vermişti.

Yüce 31 Mart yerel seçimlerin de Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilir seçilmez öncelikle söz verdiği Çardak Mahallesi yolunu daha sonrada, Eğriçay ve Karapınar Mahalle yollarına sıcak asfalt çalışması yaptırarak Pamukovalılara verdiği sözü tuttu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce’nin Pamukova’ya verdiği sözleri bir bir yerine getirmesi Pamukovalı vatandaşlarca memnuniyetle karşılanırken, Yüce’nin yerel seçim çalışmalarında “ Eve lazım olan camiye haramdır “sözleri ile önceliği Pamukova ve Geyve İlçelerine vereceğini işaretini vermişti. Pamukova ise 31 Mart yerel seçimlerinde yüzde 67.5 oy oranı ile Ekrem Yüce'ye destek vermişti.Fikret Dogan ÖZZAİM
helal olsun başkanım ama pamukova da daha asvalt çalışmaları bitmedi bazı mahallerlerde var oralarada bakarsan iyi olur