-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova da en güzel veda..!

Sakarya İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı görevine atan Pamukova Tarım ve Orman Müdürü Ümit Erol'a veda yemeği verildi. Kaymakam Karal yaptığı konuşmada " Pamukova da en güzel veda " dedi..

22:26:19 | 2019-03-13

3 yıldan bu yana Pamukova İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevini yürüten Ümit Erol'un  Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İl Müdür Yardımcısı görevine atanması dolayısı ile İnançlar Tesislerinde veda yemeği verildi.

Veda yemeğine Pamukova İlçe Kaymakamı Recai Karal, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz, İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Özgür Özcan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, İlçe Müftüsü Celil Şimşek, daire amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Kaymakam Karal, "Bu veda Pamukova daki en güzel veda.."

Veda yemeğinde konuşan İlçe Kaymakamı Recai Karal,  " Bu veda Pamukova daki en güzel veda. İlçe Tarım ve Orman Müdürümüz Ümit Erol'u İl Tarım ve Orman Müdür yardımcılığına uğurluyoruz. Bir üst greve gelmemiş olsaydı kendisini başka bir yere göndermezdik. Berberce güzel projelere imza attık. Sayın müdürüm bunu bizden başka kimse yapamaz dediğimde " Doğru Kaymakamım " derdi ve yapardık. Kendisinin bu heyecanından biz bile olumlu manada etkilendik. İlçemize çok ciddi katkıları olmuştur ve bundan sonrada olacaktır. Pamukova'nın yetiştirdiği önemli bir değer. İnşallah yolu açık olur " dedi.

Ümit Erol, " İlçemize hizmetlerimiz yeni görevimde de devam edecek.."

İl Tarım Orman Müdür Yardımcılığına atanan Ümit Erol ise 3 yıldan buyan kendisine destek olan başta Kaymakam Recai Karal olmak üzere her kese teşekkür ederek.  " Pamukova dan ayrılmadık. İlçemize hizmetlerimiz yeni görevimde de devam edecek. Sizlerde Sakarya da bir kapınız olduğunu bilin. Ne zaman ne sorununuz olursa olsun bizlere iletmeye devam edin. Bizlerde sizlerin sorunlarını çözmek  için elimizden geleni yapacağız. Görevi devrettiğim arkadaşım kaldığımız yerden devam edecek bundan hiç şüpheniz olmasın. Bizlerde arkadaşımıza destek olacağız. Hepinize teşekkür ediyorum " dedi.

Sivil toplum örgütü kuruluşlarının temsilcileri ise Pamukovalı olan Ümit Erol'un bir üst göreve atanmasından gurur duyduklarını ifade ederek kendilerine başarılar dilediler.
ETİKET :  Pamukova Pamukova da en güzel veda

Tümü