-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova da farklı iki mekan Çardak kokoreç ve Çardak çay evi..

Pamukova da iki farklı mekan, mükemmel lezzetleri ile Çardak Kokoreç ve közde Türk Kahvesi, odun semaverinde çay ile nargile keyfi Çardak Çay evinde..

03:58:21 | 2017-12-29

Pamukova da dört yıldan bu yana hizmet veren iki kardeşin işletmeciliğini yaptığı iki farklı ve güzel mekan çardak Kokoreç ve Çardak Çay Evi.

Pamukova da farklı lezzetler yaşatan Ali Unutkan’ın işletmeciliğini yaptığı Çardak kokoreç’te , farklı bir damak tadı ile kokoreç’inizi, kelle paçanızı, sucuk, et, saç kavurma ile tavuğunuzu yiyebilirsiniz. Güler yüzlü personeli  ile gece geç saatlere kadar hizmet veren Çardak Kokoreç farklı lezzetler tatmak isteyenler için Fatih caddesi Konak Oteli altında hizmet veriyor.  İşletmeci Ali Unutkan ailelere de hizmet verdiklerini ifade ederek, lezzet konusunda iddiaları oldukların söyleyerek  “  Sevmek bir ömür boyu sürer kokoreç beş dakika ..” dedi.

Çardak Kokoreç’in hemen karşında hizmet veren Çardak Çay Evi ise farklı ve tertemiz mekanı ile dinlenip odun semaverinde çayınızı yudumlayabileceğiniz, közde Türk kahvenizi içip özel alanında nargile keyfi yapabileceğiniz bir mekan. İşletmeciliğini Burhanettin Unutkan’ın yaptığı Çardak Çay Evi soğuk kış günlerinizi ısıtacak sıcacık mekanı, bahar ve yaz aylarında ferahlığı ile dikkat çekiyor. 

Çardak Kokoreç İletişim: 0542 424 88 96

Adres: Fatih Caddesi Konak Otel Altı Pamukova-Sakarya

Çardak Çay Evi : Fatih Caddesi Konak Otel YANI Pamukova-Sakarya

 

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Pamukova da farklı iki mekan Çardak kokoreç ve çay evi

Tümü