-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova da Genç Çiftçi Projesinde on sekiz kişi hibe kazandı..

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından başlatılan, ‘Genç Çiftçi Projelerinin Desteklenmesi Programı kapsamında Pamukova dan 18 çiftçi 30 bin lira tutarında hibe kazandı..İŞTE KAZANANLAR..

00:59:34 | 2016-07-14

 

Pamukova Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre;

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından başlatılan, ‘Genç Çiftçi Projelerinin Desteklenmesi Programı’ kapsamında İlçe genelindeki 18 çiftçinin 30 bin lira tutarında hibe almaya hak kazandığı açıklandı. Üç yıllık süreci kapsayan hibe destek programı kapsamında kabul edilen projeler için bu yıl itibariyle Pamukova İlçesine 540 bin liralık destekleme sağlanacağı ifade edildi.İlçemizde 3 kişi büyükbaş besi danası,2 kişi küçükbaş, 7 kişi örtü altı tesisi, 4 kişi bağcılık ve üzümsü bitkiler, 2 kişi kapama meyve bahçesi konularında fayda sahibi olarak projeleri kabul edildi.


Hibe sözleşmesi imzalamaya hak kazanan genç çiftçiler Hibe sözleşmesi imzalamak için 11-15/07/2016 tarihleri arasında Pamukova Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğüne başvuracaklardır. Bu tarihler arasında hibe sözleşmesini imzalamayan genç çiftçilerin yerine yedek listeden genç çiftçi çağrılacaktır " dendi.

 

İŞTE HİBE DESTEĞİ KAZANAN PAMUKOVALI GENÇ ÇİFTÇİLER;

 

 

 

 

 
ETİKET :  Pamukova Pamukova da Genç Çiftçi Projesinde on sekiz kişi hibe kazandı

Tümü