-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova da 24 Kasım Öğretmenler Günü böyle kutlandı..

Pamukova da 24 Kasım Öğretmenler Günü düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı..

01:52:43 | 2017-11-25

Kutlama programı kapsamında sabah ilk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir başkanlığında eğitim yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün Anıtı'na çelenk sundular. Pamukova Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen törenden sonar kutlamalar Pamukova Atatürk Kültür Mekezinde Saat: 15.30 da düzenlenen program ile devam etti. Düzenlenen programa Belediye Başkanı Cevat Keser, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, Mili Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Kurum Amirleri, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra Pamukova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Osman Aydın günün anlam ve önemini belirten konuşması ile program başladı.

Okul Müdürü Aydın’ın konuşmalarının ardından Pamukova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretemenlerinden Serkan Arslan ve öğrencilerden Elif Nur Bilgin “ Bana Bir Şeyler Anlat Öğretmenim “ ve “ Ben Bir Öğretmenim “ şiirlerini seslendirdiler. Daha sonra göreve yeni başlayan öğretmenler adına Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni İkram Ender Gök konuşma yaptı. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin Öğretmenler günü dolayısı ile hazırladığı Tiyatro gösterisi ilgi ile izlendi. Tiyatro gösterisi sonrası Emekli öğretmenler Adına Hüseyin Durmuş’un yaptığı konuşma sonrası adaylı kalkan öğretmenler ve milli eğitim personelinin yemin töreni yapıldı. İlçede görev yapan öğretmenlerin seslendirdikleri “ Dünyanın Bütün Çiçekleri “ adlı videonun ardından hazırlanan müzik programı ilgi ile izlendi. Programın son bölümlerinde okullarına dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Son olarak 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında kurumlarından emekli olan öğretmen ve personele hizmet şeref belgeleri ve plaketlerinin taktim edilmesi ile kutlama programı son buldu. (Haberi yayına veren: Levet Tüysüz)

KUTLAMALRDAN GÖRÜNÜTLER:
ETİKET :  Pamukova Pamukova da 24 Kasım Öğretmenler Günü böyle kutlandı

Tümü