-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova da kereste atölyesi alev alev yandı..!

Pamukova Bayırakçaşehir mahallesinde D-650 kara yolu kenarında kereste ve hızar atölyesi gece saatlerinde alev alev yandı. Yangına çok sayıda itfaiye müdahale etti.

04:52:26 | 2018-10-18

Pamukova İlçesi Bayırakçeşehir Mahallesi D-650 kara yolu kenarında bulunan Fatma Karaaslan'a ait Recep İleri'nin işettiği büyük bir kereste hızar atölyesinde gece Saat: 01.00 sıralarında yangın çıktı.

Yangına müdahale için olay yerine Sakarya Büyükşehir Belediyesi Pamukova İtfaiye Grup Amirliği ekipleri sevk edildi. Hızar ve kereste atölyesindeki yanıcı maddelerin etkisiyle büyüyen alevleri kontrol altına almak için çevre İlçelerdeki itfaiyelerden de yardım istendi.

Alev alev yanan kereste atölyesinin büyük olması ve çatısının yangın nedeni ile çökmesiyle itfaiye ekipleri zaman zaman zor anlar yaşarken destek gelmesine rağmen itfaiye ekipleri kontrol altına almakta güçlük çekti. SEDAŞ ekipleri de atölyeye gelen enerjiyi keserken, bu arada yangın kereste atölyesinin yanındaki müştemilata da sıçradı.

Yangın sabah saatlerine kadar süren çalışmalar sonunda kontrol altına alınırken, kereste atölyesi ve müştemilat tamamen yandı makineler kullanılmaz hale geldi.

Tamamen yanan ve kullanılamaz hale gelen kereste atölyesinde İtfaiye ekiplerinin soğutma çalışmaları sabah saatlerine kadar devam etti.

Jandarma olayla ilgili soruşturma başlatırken, yangının çıkış nedeni henüz belirlenemedi.(Pamukova-Sakarya-DHA)

ALEV ALEV YANDI:
ETİKET :  Pamukova Pamukova da kereste atölyesi alev alev yandı

Tümü