-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova da 19 Mayıs böyle kutlandı..

Pamukova da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Atatürk Anıtı önünde düzenlenen programla kutlandı.. Bayramın en zevkli yarışması halat çekme yarışması oldu..

13:08:38 | 2016-05-19

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Pamukova da Atatürk anıtı önünde düzenlenen törenle kutlandı. Törene Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Belediye Başkanı Cevat Keser, Garnizon Komutanı Mutlu Artan, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, kurum amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

Tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından 19 Mayıs ile ilgili Gençlik Konuşmasını Hürriyet Anadolu Lisesi Öğrencisi Metehan Konuk yaptı. Atatürk’ün Gençliğe Hitabesinin okunmasının ardından, Geçliğin Ata’ya cevabını bütün öğrenciler hep birlikte okudu. Daha sonra Kaymakam Recai Karal ve protokol öğrencilerin ve vatandaşların bayramını kutladı

 

İlçede bulunan okullardan öğrencilerin şiirlerinin okumasının ardından Pamukova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni, Taylan Güngören öğrencilere Şeref Çağrısı yaptı.Müzik Öğretmeni Giray Can Aytaç yönetiminde bütün öğrenciler Gençlik Marşını (Dağ Başını Duman Almış) söylediler.

 

Kutlamaların en renkli görüntüleri liseler arası halat çekme yarışmasında yaşandı. Çekişmeli müsabakalara sahne olan halat çekme yarışında finale kalan Hürriyet Anadolu Lisesi ile İmam Hatip Anadolu Lisesi arasındaki müsabaka heyecanla izlenirken, halat çekme yarışmasının birincisi Hürriyet Anadolu Lisesi oldu.

 

Kutlamalar İmam Hatip Anadolu Lisesi müzik grubunun müzik dinletisi ile sona erdi.

 

19 MAYIS PAMUKOVA DA BÖYLE KUTLANDI;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ETİKET :  Pamukova Pamukova da 19 Mayıs böyle kutlandı

Tümü