-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova da okul bahçesinde dehşet 2 yaralı..!

Pamukova Fatmahanım İlkokulu bahçesinde okul hizmetlisi ile iki kişi arasında çıkan tartışma kanlı bitti. Okul hizmetlisi kendisini darp etmeye çalışan 2 kişiyi bıçakladı..

12:27:18 | 2017-10-03
siber güvenlik

Sakarya’nın Pamukova İlçesi Yenice Mahallesinde bulunan Fatmahanım Ortaokulu bahçesinde 2 öğrenci velisi ile okul hizmetlisi arasında çıkan kavgada 2 kişi bıçak darbeleri ile yaralandı..

Pamukova İlçesi Yenice Mahallesinde Fatmahanım Ortaokulunda sabah saatlerinde meydana gelen olayda, iddialara göre okula gelen iki öğrenci velisi iki kardeş Yalçın G ve Fatih G okulun bahçesinde daha önceden aralarında husumet bulunan okul hizmetlisi Ü.Ç ile tartışmaya başladılar. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonrası aldığı yumruk darbeleri ile yaralanan okul hizmetlisi Ü.Ç cebinde bulunan bıçağı çıkartarak kendisini darp eden iki kardeşi bıçak darbeleri ile yaraladı.

Okul bahçesinde başlayan ve okulun arka bahçesinde bıçaklanma ile sona eren kavga sonrası olay yerine 112 ambulanslar ve polisler sevk edildi. Ayaklarından ve sağ göğüslerinden yaralanan iki kişi olay yerindeki ilk tedavileri ardından Pamukova Devlet Hastanesine daha sonrada Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Okul hizmetlisi Ü.Ç ise olayda kullandığı bıçakla beraber polis tarafından gözaltına alındı.(Pamukova-Sakarya-DHA)

OLAY SONRASI YARALILARA BÖYLE MÜDEHALE EDİLDİ;

 

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Pamukova da okul bahçesinde dehşet 2 yaralı

Tümü