-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova da 7 okula “ Beyaz Bayrak “..

İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası’ kapsamında Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Camili Mahallesi’ndeki Bisiklet Adası’nda düzenlenen etkinlikte Pamukova dan 7 okul Beyaz Bayrak aldı..

21:44:34 | 2019-05-09

Her yıl 4-10 Mayıs tarihleri arasında kutlanan ‘İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası’ kapsamında Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Camili Mahallesi’ndeki Bisiklet Adası’nda kutlama ve etkinlikler düzenlendi.

Beyaz Bayrak ödülleri

Bu törenlerde Sakarya ilinde Beyaz Bayrak Kazanan okullara Sağlık ve hijyen konusunda önemli çalışmalar yaparak Beyaz Bayrak almaya hak kazanan okullara ödüllerini Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Yusuf Özden, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Yalçın, İl Sağlık Müdürlüğü proje sorumlusu Dr. Hülya Taşkın verdi. Pamukova dan Elbirlik İlkokulu, Ertaylan İlkokulu, Gazi Ortaokulu, Fatmahanım İlkokulu, 75. Yıl İlkokulu, Gökgöz Şehit Peyami Altun Ortaokulu ve Pınarlı Bacı İlkokulu “ Beyaz Bayrak “ aldılar.

İş Sağlığı ve Güvenliği programı, resim ve karikatür eserlerinin yer aldığı Bisiklet Vadisi salonundaki serginin tüm davetliler tarafından gezilmesiyle sona erdi.
ETİKET :  Pamukova Pamukova da 6 okula Beyaz Bayrak

Tümü