-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova da veliler taşımalı sistemden şikayetçi..!

Pamukova da Taşımalı sistemle eğitim öğretim gören bazı öğrenci velilerden bu şikayet geldi.. Hergün şoför ile araba değişiyor ve …

06:53:17 | 2017-12-21

Pamukova da taşımalı sistemle eğitim öğretim gören Gökgöz Orta Okuluna ve Pamukova’ya çeşitli liselere gelen öğrenciler ve velileri, her gün araç şoför değiştiğinden ve erkenden okula gidip soğukta beklemek zorunda olduklarından şikayetçi oldular.

Taşımalı sistemle Teşvikiye ve Bayırakçaşehir mahallelerinden Gökgöz Orta Okulu ile Pamukova da çeşitli liselere giden öğrencilerin velileri çocuklarının sabah erken saatte servise binip soğukta okulun bahçesinde veya kantinde ders saatini beklemek zorunda kaldıklarını, çocuklarının erken alınmasının sebebinin ise  aynı servisin başka yerlere de gidip öğrenci aldığını iddia ettiler.

Her sabah farklı araçların ve şoförlerin çocuklarını almaya geldiğini ifade den veliler belirli bi standardın yakalanmadığını bir servisin bir güzergahtan başka güzergahlara da gidip öğrenci taşıdığını iddia ederek çocuklarının bu sebeple erken okula gitmek zorunda kaldığını iddia ederek yetkililerin bu soruna çözüm bulmasını istediler.

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Pamukova da veliler taşımalı sistemden şikayetçi

Tümü