-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova esnafına müjde..!

Pamukova Dinçer Elektronik Yazar Kasa, Bilgisayar ve Otomasyon, Yeni nesil Vera Delta Yazar Kasa ve Ödeme Sistemleri yetkili bayi ve teknik servisi ile esnafın üzerindeki maddi yükü hafifletecek..

23:43:42 | 2016-04-10

 

Pamukova Elperek Mahallesi Kavak Dibi Sokak’ta hizmete açılan Dinçer Elektronik Yazar Kasa, Bilgisayar ve Otomasyon, yüzde yüz yerli üretim Vera Delta Yazar Kasa ve Ödeme Siatemleri yetkili bayiliği ve teknik servisi ile Pamukova esnafının maddi yükünü hafifletip hizmeti ayağına getiriyor.

 

Esnaf dostu Vera Delta Yazar Kasa ve Ödeme Sistemlerinin Pamukova bayiliğini ve teknik servis desteğini sağlayacak olan Dinçer Elektronik sahibi Ümit Dinçer, Pamukova esnafının artık Geyve veya Sakarya’ya gitmeden yeni nesil Yazar Kasa ve Ödeme Sistemlerine sahip olabileceğini ifade ederek “ Pamukovalı esnaflarımızın hizmeti ayağına getiriyoruz. Amacımız esnafımızın maddi yükünü hafifleterek, yerinde hizmet vermek. Yüzde yüz yerli olan Vera Delta Yazar Kasa ve Ödeme Sistemleri artık Pamukova da. Bunun yanında bilgisayar ve güvenlik sistemleri hizmetlerini de sunuyoruz “ dedi.

 

Pamukova Dinçer Elektronik Yazar Kasa, Bilgisayar ve Otomasyon Elperek Mahallesi, Kavak Dibi Sokak No: 473 de hizmet veriyor. İLETİŞİM; 0850 522 514 89-0 543 911 63 32

 

 

 

 

 

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Pamukova esnafına müjde

Tümü