-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova hastanesinde o cihazın adı var kendisi ise.!!

Pamukova İlçe Hastanesinden şikayetlerin ardı arkası kesilmiyor. İşte sizlerden gelen şikayet.. Röntgen cihazı var ama..

00:06:56 | 2016-03-09

 

Pamukova İlçe Hastanesinden şikayetlerin ardı arkası kesilmiyor. Hizmet ve donanım konusunda yıllardır öksüz kalan İlçe Hastanesinde bir şikayet te Röntgen cihazından geldi.

 

Sosyal medya hesaplarımızdan ve WhatsApp hatımızdan bize ulaşan okurlarımız Pamukova İlçe Hastanesinde Röntgen cihazının çalışmamasından dolayı en ufak bir röntgen için hastaların Geyve Devlet Hastanesine sevk edildiğinden şikayetçi oldular.

 

Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi Alo 184’ü arayan hasta yakınları Pamukova İlçe Hastanesinin Röntgen cihazının çalışmadığından şikayetçi olurken, İletişim Merkezinden “ Uzmanlarımız araştırıp size bilgi verecek “ cevabını aldılar.

 

Bu arada röntgen filmi istenen hastaların Geyve Devlet Hastanesine sevki ise devam ederken hasta yakınları soruna çare bulunmasını bekliyor.

 Bizde gittik allah düşürmesin röntgen olsa ne olur çektiler çekmesinede dr olacak stajyer görünümlü kişi bakıp ne gördüğünü anlayamıyor.doktorluk bu seviyelere düştüyse vay bizim halimize...
inşallah yakın gelecekte geyvenin pomukova mahallesi oluruz büyük şehire bağlanmasaydık alt yapımızda olmayacaktı senelerdir pomukovaya bir çivi çakmayanlara oy verilirse böyle sürünmeye devam ederiz pomukova halkına hiç birşey olmaz her sabah saat 9 da dua anonsu oluyor yeyer bizlere sürünmeye devam