-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova İlçe Hastanesine yıkım kararı..!

Pamukova’nın en büyük sorunlarından biri olan İlçe hastanesi için yıkım kararı alındı.. Peki, yeni hastane yapılacak mı ? İŞTE EN YETKİLİ AĞIZLARDAN HASTANE İÇİN AÇIKLAMA..

23:56:15 | 2015-07-29

 

 Pamukovahalk.com&Medyabar.com ÖZEL HABERİ..

 

Pamukova da en çok şikayet edilen kurumlar arasında yer alan İlçe Hastanesine yıkım kararı alındı. Pamukova İlçe Hastanesi yeni modern bir hastane binası yapımı için yıkımının gerçekleştirileceği bildirilirken, yeni hastane yapılıncaya kadar İlçe hastanesi geçici prefabrik binada hizmet vereceği belirtildi.

 

Genel seçimler öncesi yıkım kararı alınan Pamukova İlçe hastanesi için önce tadilat kakarı alındı. Yapılan maliyet hesaplamasında, yeni bina yapımına yakın bir maliyet ortaya çıkınca, eski binanın yıkılarak yeni bina yapılması kararı alındı.

 

Başkan Keser ve AK Parti İlçe başkanı Akın kararı doğruladı..

Pamukova belediye başkanı Cevat Keser ve AK Parti İlçe başkanı Fatih Akın, Pamukova İlçe hastanesine alınan yıkım kararını doğrularken,  diğer İlçelerde modern ve tam donanımlı binalarda hizmet veren hastanelerin, Pamukova da da olması gerektiğini vurguladılar.

 

Keser, “ İlçemize yakışır modern, tam donanımlı ihtiyaca cevap verecek bir hastane yapılacak “

Belediye başkanı Cevat Keser, İlçe başkanı Fatih Akın ve İlçe yönetimi ile görüştüklerini, Geyve’ye yapılacak olan yeni hastane’ye eş değer bir hastaneyi İlçe’ye kazandırmak istediklerini ifade ederek “ Benim hemşerilerimin en çok şikayetçi olduğu kurum İlçe hastanesi. Doktor ve araç gereç yönünden çekilen sıkıntılar ortada. İhtiyaca cevap vermiyor. Restore etmeye veya güçlendirmeye kalkınca, yeni bina maliyetine yakın maliyet ortaya çıkıyor. Pamukovalı hemşerilerimizin ihtiyacına cevap verecek modern, tam donanımlı, doktor açığı olmayan güzel bir hastaneyi İlçemize kazandıracağız. Ama bunu yaparken hemşerilerimizi mağdur etmeme gayreti içinde olacağız “ dedi.

 

Akın, “ Yeni hastane için 8-9 aydır çalışıyoruz”

Ak Parti İlçe başkanı Fatih Akın ise belediye başkanı Cevat Keser, milletvekilleri  ile Kamu Hastaneler birliği ile görüştüklerini, yıkım kararı alınan İlçe hastanesinin yerine daha modern, donanımlı ve ihtiyaca cevap verecek bir hastanenin İlçeye kazandırılması gerektiğini düşünüyoruz. Bunun  için 8-9 aydır çalışma yapıyoruz.  Pek çok şikayete söz konusu olan İlçe hastanemizin güçlendirme maliyeti, yeni bina maliyetine yakın.  Bizde güçlendirme yerine yeni modern ve İlçemizin ihtiyacına cevap verecek bir hastane yapılması gerektiğini savunduk. İnşallah İlçemize Pamukovalı hemşerilerimizin övüneceği, ihtiyaçlarına cevap vereceği bir hastane kazandıracağız.  Hastanemizin yıkımı gerçekleşmeden önce, prefabrik binalar kurulup, yeni bina yapılıncaya kadar hizmetler aksatılmadan devam edecek. Yer olarak şu anda çalışmalarımız devam ediyor. Ama aynı bölgede olması muhtemel. Çalışmalarımız sona erdiğinde Pamukova kamuoyuna detaylı açıklamaları yapacağız “ dedi.

 

 sayın cevat bey ve fatih akın hastane yapacağınıza var olan hastaneye doktor getirtin bu ara belediyede açık var galibi?yolları yapın ilk önce insanlar tozdan verem olacak
Şaban Dişli'den korkunuza öksüremiyorsunuz bile..hastahaneyi nasıl yapacaksınız?korkunuz geçti mi yoksa kendisi lütfedip izin mi verdi bişey yapmanıza??bırakın bu boş işleri,bişey yapıyormuş gibi göstermeyin kendinizi
Sayin cevat bey hastaneyle ugrasmayin zaten yeni hastane yapsaniz bile içinde doktorumuz olmicagi için yeni hastaneye gerek yok. Siz su yollari yapinda hastaneyi sonra yaparsiniz.bir is bitmeden diger ise gerek yok.
Sn başkan Allah rızası için şu hastane işine bulaşma, alt yapının üstesinden gelemedin, hayatımız toz oldu, sokağa çıkmaya korkar hale geldik, toz ve koku Pamukova'yı esir aldı, senden gelecek hizmet gelmez olsun, eski içme suyu hattı-eski kanalizasyon hattı kalsın, öyle daha iyiydi.
GEREĞİ YOKTU GİDENDE YOKTU ÇÜNKÜ İÇİNDE DOKTOR YOK HEMŞİRE YOK OLSADA İMKANI YOK O YOK BU YOK EĞ GEREĞİDE YOK HA DAHA İYİSİNİ YAPACAKSANIZ
Pamukova çöplüğü ne zamana kadar yanmaya devam edecek, niçin yanıyor, niçin her gün oraya çöp dökülmeye devam ediyor? Niçin çevre il ve ilçelerin çöpü Pamukova'da toplanıyor? Ben bugüne kadar tatmin edici bir açıklama duymadım. Hastanenin bölümleri ve doktorları olacaksa bir işe yarar. Zaten bu gidişle hastaneye Pamukovada çok ihtiyaç olacak.
sayın cevat keser ve fatıh akın ılk once koylere verdıgınız sozlerı tutun genel secımlerde ve yerel secımlerde
BASİRETSİZ YÖNETİCİLERİN, AMACI SADECE CEP DOLDURMAK OLAN, PAMUKOVADAN BAŞKA BİYER GÖRMEMİŞ, ÜNİVERSİTE OKUMAMIŞ,KİŞİLERİN YÖNETTİĞİ PAMUKOVAMDA OLMAZ DİYE BİŞEY YOK. OLUR AMA ÖLESİNE OLUR BUKADAR OLUR.KİM GOCUNMASIN HALKLAR KENDİLERİ GİBİ İNSANLAR TARAFINDAN YÖNETİLİRLER, SİZ HER CENAZADE HER DÜĞÜNDE GÖRDUGUNUZ YÖNETİCİLERE ,ARACIN CAMINDAN SİZE HİKAYEDEN EL SALLAYANLARA OY VERMEYE DEWAM EDİN.ONLAR ERER MURADINA SİZDE KEREVETİNE ÇIKARSINIZ.))