-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova İlçe Müftülüğüne atandı..

Uzun zamandır boş olan Pamukova İlçe Müftülüğüne, Afyonkarahisar Dinar İlçe Müftüsü Celil Şimşek atandı..

00:05:41 | 2017-01-28

Uzun zamandan bu ayana boş olan ve Geyve Müftüsü Ali Erhun’un vekalet ettiği, Pamukova İlçe Müftülüğüne 7 yıldır Afyonkarahisar Dinar İlçe Müftülüğü görevini yürüten  Celil Şimşek atandı.

7 yıldan buyan Dinar İlçe Müftüsü olarak görev yapan Celil Şimşek’e Dinar da veda yemeği verildi. Celil Şimşek, Dinar'da yedi yıla yakın görev yaptığını belirterek tüm müftülük çalışanlarından ve programa katılanlardan helallik istedi

Müftü celil Şimşek kimdir?

Celil ŞİMŞEK 1958 Yılında Boyabat İlçesinde doğdu. İlkokul ve İmam-Hatip Lisesini Boyabat’ta tamamladı.İstanbul Yüksek İslam Enstitüsü’nden 1980 yılında Tefsir Hadis Bölümünden mezun oldu..

Sinop İli Türkeli İlçesinde Kur’an Kursu Öğreticisi olarak göreve başlayan Şimşek, sırasıyla Kastamonu-Bozkurt İlçe Vaizliği ve Kastamonu Azdavay İlçe Müftülüğü görevlerinde bulundu.

1984-1988 yıllarında Almanya’nın Bremen Şehrine Din Görevlisi olarak gönderildi.Daha sonra Düzce İli Yığılca İlçesinde, Kastamonu Devrekâni İlçe Müftüsü görevinde bulundu.

26 Ekim 2001 tarihinde İncirliova İlçe Müftüsü olarak görev yaparken 23 Temmuz 2010′da Dinar Müftüsü Necdet Karabağın emekli olmasıyla ilçeye atanan Şimşek, yeni atama ile Pamukova İlçe Müftüsü olarak görev yapacak. Celil Şimşek  evli ve 4 çocuk babası.
ETİKET :  Pamukova Pamukova İlçe Müftülüğüne atandı

Tümü