-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova1968'in nasibi bu kadarmış..!

Süper Amatör Kümede Güneyin başarılı temsilcisi Pamukova1968 BAL ligi için play of oynama şansını Kocaalispor önünde aldığı 2-1 lik yenilgi ile tamamen kaybetti..Karşılaşmada Kaleci Burak’ın ayağı çatladı..

02:46:48 | 2017-03-12

Süper Amatör Küme Beyaz Grupta son iki karşılaşmaya en yakın rakibi önünde 5 puan farkla giren ve Bölgesel Amatör Lig için Play Of oynama şansı bulunan Pamukova1968 son iki karşılaşmada Adapazarıspor ve Kocaalispor karşısında aldığı yenilgilerle Play Of oynama şansını tamamen kaybetti ve ligi 4’üncü sırada bitirdi.

Lig boyunca kısıtlı imkanlarla başarılı sonuçlara imza atan Pamukova1968 14 maç nağmalup devam ederken son iki karşılaşmada aldığı yenilgi ile Play Of şansını kaybetti. Son karşılaşmada Kocaali deplasmanından bir puan bile Play Of oynamasına yeterli olan Pamukova 1968 ilk 16 dakikada yediği iki gol sonrası ikinci yarının hemen başında taraftarını umutlandıran golü bulmasına rağmen bir türlü beraberlik golünü bulmadı ve rakibine 2-1 yenilerek Play Of oynama hayalleri gelecek sezona kaldı.  Karşılaşmanın ilk yarısının son dakikasında kaleci Burak’ın rakibinin sert müdahalesi sonrası ayağı çatladı ve yerini yedek kaleci Musa’ya bıraktı. Musa ise ikinci yarı kritik kurtarışları ile dikkat çekti.

Saha: Kocaali

Hakemler:Atilla Karaoğlan, Murat Taşçıkar, Erdi Öz

Kocaalispor:Mustafa, Onur, Eser, Cengiz, Semih, Mert, Cihan, Onur, Orhan (Ali), Doğancan, Şenol (Cem)

Antrenör: Talip Toprak

Pamukova1968:Burak ( Musa Dak.46), Tolga, Tahir, Emre, Ensar, Veysel, Mustafa , Yıldıray, Abdullah, Berk, Volkan

Antrenör: Mehmet Atmaca

Goller:8-16 Doğancan (Kocaalispor) Dk 51 Yıldıray (Pamukova1968)

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Pamukova1968in nasibi bu kadarmış

Tümü