-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova İyi Partiyi kirlenmiş siyasilerle..!

Pamukova İyi Parti İlçe Teşkilatı 42 kurucu yönetim kurulu ile ilk toplantısını yaptı.. Toplantıda “İyi Partiyi birileriyle özdeştirme çabalarını ret ediyoruz” dendi ve ..

02:24:02 | 2017-12-28

Meral Akşener’in önderliğinde kurulan İyi Parti Pamukova da Teşkilatlanmasını tamamlayıp ilk toplantısını gerçekleştirdi.

42 kişilik yönetim kurulunun tanıtımın yapıldığı ve görev dağılımının  yapıldığı toplantıda Pamukova’nın sorunları da ele alındı. Pamukova da büyük bir muhalefet boşluğunun olduğuna vurgu yapılan toplantıda,  bu muhalefet boşluğunun giderileceği vurgulandı.

Pamukova’nın sahipsiz olmadığı ve kaderine terek edilemeyeceği belirtilerek, Pamukova’nın İyiler tarafından savunulacağına vurgu yapıldı.

Yapıcı ve birleştirici bir siyasi üslubun yanı sıra, ahlaki ilkeler ekseninde yeni bir siyasi üslup ve siyasi duruş sergileneceği belirtildi.

Kısır çekişmeler yerine halkın gerçek gündemi olan, ekonomiyle, yoksullukla, tarım ve hayvancılıkla, siftahsız kepenk kapatmak zorunda kalan esnafla, alın terini vergilerle heba eden işçilerle, geçim sıkıntısı çeken annelerin ve babaların  dertleriyle dertlenip onların sorunlarına çözüm olunacağı vurgulandı.

Partinin kurulduğu günden buyana Pamukova kamuoyunda belirli çevrelerce maksatlı olarak İYİ Partiyi birileri ile özdeştirme çabalarını ısrarla ret ettiklerini belirterek, siyaseten kirlenmiş hiçbir isimle yan yana yürümeyeceklerini açıkça beyan ettiklerini ifade ettiler.

Pamukova İyi Parti İlçe teşkilatının ilk toplantısında konuşan İlçe Başkanı Kemalettin Yörük, İyi parti olarak temiz ve ilkeli  bir siyaset anlayışı ile sorunlar bakan, ahlaki ilkeler çerçevesinde çözüm arayan bir anlayış ile, tüm Pamukovalıları İyi Partide siyaset yapmaya davet etti.

Yörük 30 Aralık Cumartesi günü İl Binasının açılışı nedeni ile Sakarya ya gelecek genel Başkanları Meral Akşener’in programına katılmak için tüm Pamukovalıları Sakarya ya davet etti.

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Pamukova İyi Parti

Tümü