-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova Kaymakamı Karal dan Kıbrıs gazisine ziyaret..

Pamukova İlçesi Kaymakamı Recai Karal, Turgutlu Mahallesinde Kıbrıs Gazisi Alaattin Tepe’yi evinde ziyaret etti..

01:50:39 | 2017-12-27

Pamukova Kaymakamı Recai Karal her ay mutat olarak yaptığı şehit ailesi ve gazileri ziyaret programı kapsamında, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir,  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Burak Baş ve Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Elif Özgür ile Turgutlu Mahallesinde oturan Kıbrıs Gazisi Alaattin Tepe’yi evinde ziyaret etti.

Bir süre Kıbrıs Gazisi Alaattin Tepe ile sohbet edip ihtiyaç isteklerini sorup anılarını dinleyen Kaymakam Karal , “Devlet olarak gazilerin her zaman yanında olduk ve olacağız.Alaattin Amcamız Gazilik unvanının yanı sıra sevgi dolu oluşu, o güler yüzlülüğü bizleri çok memnun etti. Bizler şehit ve gazilerimiz sayesinde bu vatan topraklarında rahatça yaşıyoruz. Onlar bizim baş tacımız. Her zaman yanlarında olmaya hazırız. Gazilerimize Allah’tan sıhhat ve uzun ömürler diliyorum” dedi.

Kıbrıs Gazisi Alaattin Tepe, Kaymakam Recai Karal ve yanında bulunan heyetin kendilerini ziyaretinden son derece memnun olduklarını ifade ederek “ Devletimizin her an yanımızda olduğunu görmek bizlere güç veriyor “ dedi. (Haber: Levent Tüysüz)

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Kaymakamı Karal dan Kıbrıs gazisine ziyaret

Tümü