-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova Saadet Partisinde 5’inci Kemal Taş dönemi..

Genel Başkan Yardımcısı Sinan Ejder’in de katıldığı Saadet Partisi Pamukova İlçe Teşkilatının 5’inci Olağan Kongresinde mevcut İlçe Başkanı Kemal Taş 5’inci defa İlçe başkanı seçildi..

20:03:55 | 2017-10-08
siber güvenlik

Saadet Partisi Pamukova İlçe Teşkilatının Halk Eğitim Merkezinde yapılan 5’inci Olağan Kongresinde  delegelerin tamamının oyunu alan Kemal Taş tekrar Saadet Partisi İlçe Başkanlığına seçilirken, İlçe Başkanlığında 5’inci dönemine girdi.

Pamukova Halk Eğitim merkezinde Gerçekleşen Kongre’ye Saadet Partisi genel Başkan Yardımcısı Sinan  Ejder, Saadet Partisi İl Başkanı Eyüp Yıldırım, Eski Pamukova Belediye Başkanı Ferudun Turan, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Orhan Sever, Demokrat Parti İlçe Başkanı Ahmet Bilaloğlu, Sivil toplum örgütü temsilcileri, çok sayıda mahalle muhtarı, partileri ve vatandaşlar katıldı.

Divan teşekkülü ve İstiklal Marşının ardından Saadet Partisi İlçe Başkanı Kemal Taş Miili Görüş davasına ölünceye kadar cihat şuuru ile çalışacaklarını ifade ederek “ Milli Görüşün görev istenmez verilir düsturu gereği, görev bizlere verildi. Bizlerde bu kutsal görevi teşkilatımız ile beraber en iyi şekilde yerine getireceğiz “ dedi.

Daha sonra yapılan oylamada delegelerin tamamının oyunu alan Kemal Taş 5’inci defa Sadet Partisi Pamukova İlçe Başkanı seçildi.

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Saadet Partisinde 5’inci Kemal Taş dönemi

Tümü