-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova Stadı yeni haliyle çok daha güzel..

Pamukova Stadı zemin drenajı, yeni soyunma odaları, yatakhanesi, toplantı salonu, güvenlik odası, tuvaletleri, ışıklandırma sistemi, yeni kale direkleri ile Sakarya’nın doğal çimli en iyi stadı olma yolunda..

02:16:44 | 2017-09-08

Pamukovalı spor adamı Mehmet Atmaca’nın Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne getirmesi ile İlçede yıllardır bakımsız ve atıl durumda bulunan Pamukova Atatürk Stadı, Pamukova Kapalı Spor Salonunun onarımı için çalışma başlatılmıştı.

Modern bir görünüme kavuşuyor..

24 Mart 2017 tarihinde onarımı için ihaleye çıkartılan Pamukova Stadının, 3 ay içinde yenileme çalışmaları büyük ölçüde bitirilerek modern bir görünüme kavuştu.

Stadın soyunma odaları yeni baştan yapılırken, yatakhane, yemekhane bölümleri de tamamlandı. Stadın zemin drenajı yapılıp, stat ışıklandırıldı. Yeni modern bayan ve erkek tuvaletlerinin yanı sıra, güvenlik odası inşa edilip stat güvenlik kameraları ile donatıldı. Muhtemel elektrik kesintilerine karşı ise stada yeni jeneratörüne kavuştu. Ayrıca stadın soyunma odaları, yemekhane ve yatakhanesine  doğalgaz ısıtma sistemi döşendi.

Yeni sezon öncesi tamamen hazır hale gelecek..

Yeni sezon öncesi tamamen hazır hale gelmesi beklenen Pamukova Stadında tribünlerin yenilenme çalışmasının yanı sıra ışıklandırma güçlendirilip,  tel örgüler ve yedek kulübeleri yenilenip monte edilerek stat yeni sezona hazır hale getirilecek.

Sakarya’nın doğal çimli en modern stadı olacak..

Stadın eksiklikleri giderildikten sonra Sakarya’nın doğal çimli en modern statlarından bir olacağı ifade ediliyor.

Sırada kapalı spor salonu var..

Pamukova Stadının yenilenme çalışması tamamen bittikten sonra, şu anda atıl durumda bulunan Kapalı Spor salonunun yenilenme çalışmaları başlayacak.
ETİKET :  Pamukova Pamukova Stadı yeni haliyle çok daha güzel

Tümü