-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova’ya büyük gurur..Türkiye üçüncüsü oldular..

Pamukova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi genç kız takımı Gaziantep de yapılan Liseler arası Dart Türkiye Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olarak Sakarya’ya ve Pamukova’ya büyük gurur yaşattılar..

01:04:48 | 2017-05-30

Pamukova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 26-27 Mayıs 2017 tarihlerinde Gaziantep de düzenlenen Okul Sporları Liseler Arası Gençler Dart Türkiye Şampiyonasında, Melike Köse, Rabia Turna, Enise Sert ve Sevdanur İri den oluşan genç kız takımı ile büyük bir başarıya imza atarak  Ankara,Gaziantep gibi milli oyunculardan oluşan  takımlarından sonra Türkiye 3’üncüsü oldular.

Pamukova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Sporları Liseler Arası Gençler Dart Türkiye Şampiyonasına, Sakarya da Liseler arasında şampiyon olduktan sonra, Bursa da düzenlenen bölge şampiyonasında ise ilk 4’e girerek Sakarya’yı Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazanmıştı.

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gaziantep de düzenlenen Okul Sporları Liseler Arası Gençler Dart Türkiye Şampiyonasında Ankara, Gaziantep gibi milli sporcuları içinde barındıran kulüplerden sonra Türkiye üçüncülüğünü elde ederek Sakarya’yı ve Pamukova İlçesini en iyi şekilde temsil ederken

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel “  2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılını da Okul Takımlarımızın başarıları ile zirvede tamamlıyoruz. Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak , Türkiye'de başarıya imza atan sporcularımızın yetişmesinde pay sahibi olan başta veliler , öğretmenler ve antrenörler olmak üzere tüm yöneticilerimizi tebrik ediyorum “ dedi.

Pamukova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Dart takımı antrenörü ve Beden eğitimi öğretmeni Taylan Güngören, önümüzdeki yıl gerekli destek ve imkanların sağlanması halinde klüp kuracaklarını ifade ederek “ İlçemizde bu sporda çok yetenekli sporcularımız var. Bu yetenekli sporcuları milli takıma kazandırmanın yolu kulüp kurmaktan geçiyor “ dedi.
ETİKET :  Pamukova Pamukova’ya büyük gurur Türkiye üçüncüsü oldular

Tümü